#kaslaimės
Lygiosios su telšiškiais

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su Telšių “Džiugu”.

“Bangai” dvikova prasidėjo nesėkmingai – jau 10 minutę E.Stočkūnas savo baudos aikštelėje pargriovė varžovą ir į “Bangos” vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Laimei, M.Bertašius atrėmė į apatinį vartų kampą A.Ferreira siųstą kamuolį.
Pirmajame kėlinyje komandoms ne itin sekėsi regzti pavojingas atakas, todėl be nerealizuoto vienuolikos metrų baudinio galima išskirti tik R.Šveikausko smūgį galva po pakelto kampinio paskutinėmis pirmojo kėlinio akimirkomis. Deja, kamuolys nuskriejo virš skersinio.
Kur kas daugiau įvykių buvo antrajame kėlinyje. Jau 52 minutę po E.Stočkūno perdavimo į baudos aikštelę D.Zubauskas galva pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0. Po kelių minučių komandos apsikeitė pavojingais smūgiais. Pirmiausia N.Mbo smūgiuotą kamuolį sugavo M.Bertašius, o vėliau D.Zubauskas iš baudos aikštelės galva smūgiavo greta vartų.
69 minutę telšiškiams pavyko pralaužti “Bangos” gynybą – po perdavimo iš dešiniojo krašto A.Emsis galva pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 1:1.
73 minutę “Banga” galėjo vėl išsiveržti į priekį, tačiau po S.Yoshikawa perdavimo R.Vėževičiaus galva į vartus siųstą kamuolį atrėmė “Džiugo” vartininkas V.Šarkauskas.
Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias, po kurių “Banga” išsaugojo 7 taškų pranašumą prieš “Džiugą”, o taip pat išlaikė ir tarpusavio susitikimų persvarą (viena “Bangos” pergalė ir trejos lygiosios).
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 1:1 (0:0).
Įvarčiai: 52 min. D.Zubauskas (Banga); 69 min. A.Emsis (Džiugas).
11 min. A.Ferreira (Džiugas) neįmušė 11m baudinio.
Įspėjimai: E.Stočkūnas, S.Yoshikawa, D.Zubauskas, R.Vėževičius (Banga); K.Shults, T.Rapalavičius (Džiugas).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, E.Stočkūnas, M.Pinto, R.Šveikauskas, V.Paulauskas (69′ V.Antužis), R.Paulino, D.Norvilas, K.Žebrauskas (83′ V.Magdušauskas), S.Yoshikawa, R.Vėževičius, D.Zubauskas (69′ I.Venckus). Atsargoje liko: P.Petkevičius, , J.Kerpė, , M.Petrikas, K.Pliuškys, P.Srėbalius, K.Toleikis, M.Vainikaitis, .
Kitas rungtynes “Banga” žais Vilniuje rugpjūčio 6 dieną 17 valandą su “Žalgiriu”.