Itin svarbi pergalė Telšiuose

Sekmadienį Telšiuose “Banga” 1:0 įveikė “Džiugą” ir padidino atotrūkį nuo telšiškių iki šešių taškų.

Šią savaitę prie “Bangos” prisijungė 25 metų gynėjas Ričardas Šveikauskas. A lygoje žaidęs (Klaipėdos “Atlante”, “Palangoje” ir Vilniaus “Riteriuose”) futbolininkas iškart pateko į startinę dvikovos su “Džiugu” sudėtį.
Kiek aktyviau susitikimą pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau pirmoji tikrai pavojinga proga buvo sukurta prie “Džiugo” vartų, kai 16 minutę po S.Yoshikawa perdavimo R.Vėževičius galva smūgiavo greta vartų. Po kelių minučių E.Stočkūnas baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų baudos aikštelę, kur R.Šveikauskas aplenkė telšiškius, tačiau galva smūgiavo tiesiai į “Džiugo” vartų sargo V.Šarkausko glėbį. 34 minutę po dar vieno E.Stočkūno perdavimo į baudos aikštelę R.Vėževičius smūgiavo greta vartų.
Besibaigiant pirmajam kėliniui “Bangos” futbolininkai leido pavojingai iš baudos aikštelės prieigų smūgiuoti J.Eduardo, tačiau užtikrintai sužaidė M.Bertašius.
Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje “Banga” turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, kai telšiškiai savo baudos aikštelėje pargriovė R.Vėževičių. Deja, bet S.Yoshikawa smūgį nuo vienuolikos metrų žymos atrėmė V.Šarkauskas. Dar kartą “Džiugo” vartininkas sužibėjo įpusėjus kėliniui, kai vieną po kito atrėmė du pavojingus R.Vėževičiaus smūgius.
M.Bertašius turėjo kur kas mažiau darbo nei jo kolega iš “Džiugo”. Nors telšiškiai bandė atakuoti, dažniausiai tos atakos baigdavosi ne pačiais pavojingiausiais smūgiais.
Tuo tarpu V.Šarkauskas dar kartą pademonstravo savo meistriškumą 84 minutę, kai pakėlus kampinį M.Pinto galva permetė kamuolį R.Paulino, o šio smūgį galva atrėmė “Džiugo” vartininkas.
Jau per teisėjo kompensuotą laiką “Bangai” galiausiai pavyko pramušti varžovų vartų sargą. M.Pinto bandymą galva į vartus nukreipti E.Stočkūno į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį V.Šarkauskas atrėmė, tačiau pirmasis prie kamuolio buvo šiandien gimtadienį švenčiantis I.Venckus. Smūgis iš kelių metrų buvo tikslus ir “Banga” šventė pergalę!
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Džiugas (Telšiai) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:0).
Įvarčiai: 90+3 min. I.Venckus (Banga).
50 min. S.Yoshikawa (Banga) neįmušė 11m baudinio.
Įspėjimai: 37 min. J.Eduardo, 45+2 min. P.Maier, 74 min. A.Mika, 86 min. E.Sarpong, 90+2 min. L.Ankudinovas (Džiugas); 90+5 min. E.Stočkūnas (Banga).
“Bangos” sudėtis: M.Bertašius, E.Stočkūnas, M.Pinto, R.Šveikauskas, V.Antužis (80′ V.Paulauskas), R.Vėževičius, R.Paulino, D.Norvilas (90+6′ K.Pliuškys), K.Žebrauskas (84′ M.Petrikas), S.Yoshikawa, D.Zubauskas (46′ P.Srėbalius, 84′ I.Venckus). Atsargoje liko: P.Petkevičius, K.Smilingis, J.Kerpė, E.Smulkys, K.Toleikis, M.Vainikaitis.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione liepos 24 dieną 18 valandą su “Hegelmann”.