Pralaimėta panevėžiečiams

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 1:2 nusileido “Panevėžiui”.

Dvikovoje su “Panevėžiu” po dvejų su puse metų praleistų Vokietijoje “Bangos” marškinėlius vėl apsivilko aštuoniolikmetis saugas Vaidas Magdušauskas.
Panevėžiečiai gana anksti pasinaudojo “Bangos” klaidomis – 12 minutę A.Smith, pirmuoju bandymu neįveikęs K.Smilingio, pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir pasiuntė jį į tinklą – 0:1.
“Bangai” pavyko gana greitai atstatyti pusiausvyrą. 18 minutę V.Antužio pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę V.Magdušauskui, kuris puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą – 1:1. Vos po kelių minučių atakos smaigalyje atsidūręs A.Smith permetė kamuolį per K.Smilingį, tačiau “Bangą” išgelbėjo M.Pinto, spėjęs sustabdyti į vartus skriejantį kamuolį.
Pavojingais epizodais komandos apsikeitė artėjant kėlinio pabaigai. Pirmiausia panevėžiečių legionierius J.Sarpong baudos smūgiu iš 25 metrų pasiuntė kamuolį virš skersinio, o netrukus po R.Vėževičiaus bandymo smūgiuoti per save kamuolys praskriejo greta svečių vartų.
Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė panevėžiečiams. Jie kūrė pavojingas progas, o “Bangą” gelbėjo tik netaiklūs varžovų smūgiai ir puikus K.Smilingio žaidimas. Deja, bet 79 minutę svečiams pavyko pralaužti gargždiškių gynybą – po perdavimo iš kairiojo krašto Wanderson galva nukreipė kamuolį į vartus – 1:2.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Panevėžys (Panevėžys) 1:2 (1:1).
Įvarčiai: 18 min. V.Magdušauskas (Banga); 12 min. A.Smith, 79 min. Wanderson (Panevėžys).
Įspėjimai: 27 min. K.Žebrauskas (Banga); 90+6 min. N.Milev (Panevėžys).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, E.Stočkūnas, M.Pinto, R.Paulino, V.Antužis, S.Yoshikawa, D.Norvilas (64′ G.Brilhante), K.Žebrauskas (82′ D.Zubauskas), V.Magdušauskas (37′ P.Srėbalius, 82′ I.Venckus), M.Petrikas (82′ K.Pliuškys), R.Vėževičius. Atsargoje liko: M.Bertašius, V.Bočkus, B.Gailius, K.Toleikis.
Kitas rungtynes “Banga” žais liepos 9 dieną 17 valandą Kaune su “Hegelmann”.