Apmaudi nesėkmė

Trečiadienį Vilniuje “Banga” po atkaklios kovos 1:2 nusileido “Žalgiriui”

“Banga” dvikovą pradėjo labai nesėkmingai. Jau 4 minutę P.Mamič, keldamas kampinį, įsuko kamuolį į vartus – 0:1.
Įsibėgėjus keliniui porą kartų komandą nuo įvarčių išgelbėjo vartininkas. 22 minutę J.Tadič, pasinaudojęs klaidomis baudos aikštelės prieigose, iššoko prieš “Bangos” vartų sargą, tačiau K.Smilingis atrėmė smūgį iš kelių metrų. 32 minutę po dar vienos klaidos F.Kyeremeh labai pavojingai smūgiavo iš keliolikos metrų, tačiau ir vėl sublizgėjo K.Smilingis, atrėmęs į viršutinį vartų kampą skriejusį kamuolį.
38 minutę “Banga” liko mažumoje – po apsistumdymo su N.Ljubisavljevic R.Vėževičius prieš save išvydo raudoną kortelę. Nepaisant šio praradimo, “Bangai” po kelių minučių pavyko išlyginti rezultatą. Aštrų S.Yoshikawa perdavimą iš dešiniojo krašto “uždarė” G.Vieira – 1:1.
Besibaigiant kėliniui dar kartą įtampa kilo prie “Bangos” vartų. Laimei, atakos smaigalyje atsidūrusiam F.Kyeremeh nepavyko įveikti K.Smilingio.
Nuo antrojo kėlinio pradžios “Žalgiris” apgulė gargždiškių vartus ir per pirmąsias kelias minutes turėjo dvi pavojingas progas. Iš pradžių greta virpsto kamuolys praskriejo po tolimo M.Kuklio smūgio, o vėliau iš kelių metrų virš vartų smūgiavo O.Buff.
Vėliau “Bangai” pavyko gana sėkmingai stabdyti vilniečių bandymus atakuoti ir šeimininkai neturėjo itin gerų progų. Deja, paskutinėmis teisėjo kompensuoto laiko sekundėmis po sumaišties baudos aikštelėje N.Ljubisavljevic smūgiuotas kamuolys įskriejo į vartus – 1:2.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Vilnius) – Banga (Gargždai) 2:1 (1:1).
Įvarčiai: 4 min. P.Mamič, 90+8 min. N.Ljubisavljevic (Žalgiris); G.Vieira (Banga).
Įspėjimai: 38 min. N.Ljubisavljevic, 74 min. F.Ourega (Žalgiris); 84 min. K.Žebrauskas, 90+4 min. K.Pliuškys, 90+6 min. K.Smilingis (Banga).
Pašalinimai: 38 min. R.Vėževičius (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, V.Antužis (75′ V.Paulauskas), K.Pliuškys, R.Paulino, G.Vieira, E.Stočkūnas, K.Žebrauskas, D.Norvilas, S.Yoshikawa (75′ D.Zubauskas, 90+2′ G.Brilhante), R.Vėževičius, J.Reis (27′ P.Srėbalius). Atsargoje liko: M.Bertašius, K.Birgiola, B.Gailius, J.Kerpė, M.Vainikaitis.
Kitas rungtynes “Banga” taip pat žais Vilniuje. Sekmadienį, gegužės 8 dieną, 16 valandą Senvagės stadione mūsų komanda LFF Taurės šešioliktfinalyje susitiks su III lygoje žaidžiančiais Vilniaus “Medžiais”.