Pralaimėjimas Panevėžyje

Šeštadienį Panevėžyje “Banga” 0:2 nusileido A lygoje pirmaujančiam “Panevėžiui”.

Dėl traumų ir diskvalifikacijų rungtynes “Banga” pradėjo itin jauna sudėtimi – pagrindiniame vienuoliktuke pasirodė dvidešimtmetis K.Pliuškys ir devyniolikmetis P.Srėbalius.
Nepaisant netekčių, gargždiškiai pirmajame kėlinyje gana užtikrintai stabdė šeimininkų atakas. Deja, bet 23 minutę “Bangai” nepavyko išvengti klaidų gynyboje ir prieš K.Smilingį atsidūręs N.Milev smūgiavo tiksliai.
Antrajame kėlinyje panevėžiečiai porą kartų pavojingai grasino K.Smilingiui tolimais smūgiais, tačiau įvartis krito ne po tolimo smūgio, o po greitos kontratakos. 79 minutę “Bangos” futbolininkams nepavyko nutraukti E.Veliulio perdavimo iš dešiniojo krašto ir kamuolys pasiekė kitame krašte buvusį Wanderson, kuris padvigubino šeimininkų persvarą.
Besibaigiant rungtynėms progą debiutuoti Optibet A lygoje gavo du itin jauni klubo auklėtiniai – E.Smulkys ir P.Kasperavičius.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Panevėžys (Panevėžys) – Banga (Gargždai) 2:0 (1:0).
Įvarčiai: 23 min. N.Milev, 79 min. Wanderson (Panevėžys).
Įspėjimai: 72 min. V.Paulauskas (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, V.Paulauskas, G.Vieira, K.Pliuškys, V.Antužis (85′ M.Vainikaitis), S.Yoshikawa (89′ E.Smulkys), G.Brilhante (85′ K.Toleikis), D.Norvilas, P.Srėbalius (89′ P.Kasparavičius), K.Žebrauskas, J.Reis. Atsargoje liko: M.Bertašius, P.Survila, B.Gailius, R.Vėževičius.
Kitas rungtynes “Banga” žais balandžio 26 dieną 18 valandą Telšiuose su “Džiugu”.