#kaslaimės
Pirmoji pergalė

Šeštadienį Jonavoje “Banga” iškovojo pirmąją pergalę – 3:1 įveikė “Jonavą”.

Pirmajame kėlinyje nei viena komanda neįgijo apčiuopiamesnės persvaros, nors pavojingų epizodų buvo tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Jau 4 minutę S.Vasquez bandymą atrėmė K.Smilingis. 13 minutę padirbėti po D.Norvilo smūgio teko “Jonavos” vartų sargui M.Matuzui. Netrukus komandos apsikeitė pavojingomis atakomis. T.Buzo tolimą bandymą K.Smilingis nukreipė už galinės linijos, o D.Zubausko reidas per pusę aikštės baigėsi tuo, kad jonaviečiai atmušė kamuolį nuo vartų linijos.
30 minutę “Banga” turėjo dar vieną gerą galimybę pasižymėti. Deja, po K.Žebrausko pakelto kampinio M.Pinto galva iš kelių metrų pasiuntė kamuolį virš vartų. 35 minutę šeimininkai vos nenubaudė gargždiškių – po atrodytų nepavykusio tolimo smūgio kamuolys netikėtai “paglostė” skersinį.
Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. “Banga” perėmė iniciatyvą ir pradėjo draskyti šeimininkų gynybą. 51 minutę po kontratakos K.Žebrauskas perdavė kamuolį į kairįjį kraštą D.Zubauskui, kuris tiksliai smūgiavo į apatinį vartų kampą – 1:0.
“Banga” tęsė atakas ir 58 minutę K.Žebrauskas dar kartą puikiai išvedė į priekį D.Zubauską, kuris prasiveržęs dešiniuoju kraštu padvigubino persvarą – 2:0.
65 minutę D.Zubauskas turėjo gerą galimybę trečią kartą pasiųsti kamuolį į vartus, bet po puikaus S.Yoshikawa perdavimo smūgiavo greta vartų.
Netrukus “Bangos” reikalai šiek tiek komplikavosi. K.Smilingis bandė taisyti situaciją po G.Viera klaidos savo aikštės pusėje, bet akimirką pavėlavo ir gavo raudoną kortelę už paskutinės vilties pražangą. Gargždiškiams teko atlikti priverstinius keitimus ir išleisti į aikštę vartininką M.Bertašių.
Nepaisant šeimininkų kiekybinės persvaros, “Bangos” veiksmai prie “Jonavos” vartų buvo gerokai aštresni. 79 minutę po “Jonavos” žaidėjų klaidų savo baudos aikštelėje I.Venckus iš arti padidino gargždiškių persvarą iki 3:0.
Jau per teisėjo kompensuotą laiką “Banga” dar kartą suklydo gynyboje ir buvo už tai nubausta. Po tolimo perdavimo M.Ganusauskas pasinaudojo tuo, kad M.Bertašius buvo palikęs vartus ir sušvelnino skirtumą – 3:1.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Jonava (Jonava) – Banga (Gargždai) 1:3 (0:0).
Įvarčiai: 90+2 min. M.Ganusauskas (Jonava); 51 ir 58 min. D.Zubauskas, 79 min. I.Venckus (Banga).
Įspėjimai: 29 min. L.Martorell, 53 min. S.Vasquez, 72 min. T.Eliošius, 76 min. N.Machado (Jonava); 37 min. M.Pinto, 53 min. R.Paulino, 55 min. K.Žebrauskas (Banga).
Pašalinimas: 69 min. K.Smilingis (Banga)
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, E.Stočkūnas, G.Vieira, M.Pinto, V.Antužis, R.Vėževičius (46′ I.Venckus), R.Paulino, D.Norvilas (84′ G.Brilhante), S.Yoshikawa (84′ V.Paulauskas), K.Žebrauskas (71′ J.Reis), D.Zubauskas (71′ M.Bertašius). Atsargoje liko: J.Kerpė, M.Petrikas, K.Pliuškys, P.Srėbalius.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione šeštadienį, kovo 26 dieną, 15 valandą su Telšių “Džiugu”.