Klaidos lėmė pralaimėjimą Marijampolėje

Šeštadienį Marijampolėje “Banga” 0:3 pralaimėjo “Sūduvai”.

Jau susitikimo pradžioje fortūna nusisuko nuo “Bangos”. 7 minutę “Sūduvoje” žaidžiančio gargždiškio S.Urbio smūgiuotas kamuolys kliudė M.Pinto koją ir neįtikėtina trajektorija nusileido į vartus už P.Survilos nugaros – 0:1.
22 minutę “Sūduvos” gynėjų klaida suteikė galimybę K.Žebrauskui vienas prieš vieną išmėginti jėgas su marijampoliečių vartų sargu T.Švedkausku. Deja, jaunasis “Bangos” saugas, bandydamas permesti kamuolį per vartus palikusį varžovą, smūgiavo per aukštai.
27 minutę “Banga” suklydo standartinėje situacijoje – pakėlus kampinį niekas nesukliudė A.Zivanovic, po kurio smūgio galva kamuolys vėl atsidūrė vartuose – 0:2.
Antrajame kėlinyje “Banga” į aikštę žengė pasiryžusį pakeisti rezultatą, tačiau “Sūduva” sėkmingai stabdydavo gargždiškių bandymus. Galiausiai 73 minutę po pakelto kampinio J.Reis gavo progą smūgiuoti iš baudos aikštelės vidurio. Deja, kamuolys praskriejo virš skersinio.
Neprabėgus nei minutei marijampoliečiai pademonstravo, kaip reikia naudotis varžovų klaidomis. L.Matcharashvili smūgį iš dešiniojo krašto praktiškai ant vartų linijos atrėmė M.Pinto, tačiau niekas nesutrukdė O.Rommens pakartotiniu bandymu padidinti rezultatą iki 0:3.
Po praleisto įvarčio per porą minučių šeimininkai turėjo dar dvi galimybes pasižymėti, tačiau vieną kartą “Bangą” išgelbėjo gynėjai, o kitą kartą – P.Survila.
Baigiantis rungtynėms savo galimybių turėjo ir “Banga”. 81 minutę po greitos atakos ir E.Stočkūno perdavimo iš dešiniojo krašto S.Yoshikawa iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį tieisiai vartininkui į glėbį. Jau per teisėjo kompensuotą laiką S.Yoshikawa reidas kairiuoju kraštu sukūrė galimybę R.Paulino, tačiau šio smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
Paskutinę realią galimybę turėjo šeimininkai. Laimei, E.Burdzilauskas nepasinaudojo dar viena “Bangos” gynybos klaida.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 3:0 (2:0).
Įvarčiai: 7 min. S.Urbys, 27 min. A.Zivanovic, 74 min. O.Rommens (Sūduva).
Įspėjimai: 10 min. L.Matcharashvili (Sūduva).
“Bangos” sudėtis: P.Survila, E.Stočkūnas, G.Vieira, M.Pinto, V.Antužis, I.Venckus (80′ M.Petrikas), R.Paulino, D.Norvilas, S.Yoshikawa, K.Žebrauskas (55′ V.Paulauskas), R.Vėževičius (35′ J.Reis, 80′ P.Srėbalius). Atsargoje liko: K.Smilingis, J.Kerpė, K.Pliuškys, K.Toleikis.

Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione trečiadienį, kovo 16 dieną, 19 valandą su Vilniaus “Žalgiriu”.

Geriausias būdas lankytis “Bangos” rungtynėse – įsigyti abonementą 2022 metų sezonui (žr. apie abonementus). Įsigyti galima TICKET MARKET svetainėje – ČIA.
Ten pat galima įsigyti ir bilietus į konkrečias rungtynes.