#kaslaimės
Nusileista šiauliečiams

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” draugiškose rungtynėse 0:1 pralaimėjo “Šiauliams”.

Gana lygiai vykusioje dvikovoje lemtingu tapo J.Petravičiaus įvartis 30 minutę, kai po D.Romovskij baudos smūgio šiauliečių puolėjas galva nukreipė kamuolį į vartus. Netrukus rezultatą galėjo išlyginti S.Yoshikawa, tačiau po jo smūgio kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.
Antrajame kėlinyje komandos turėjo po vieną realią progą. Kėlinio pradžioje po “Bangos” gynėjų klaidos galimybę turėjo šiauliečiai, o įpusėjus kėliniui J.Reis smūgį iš baudos aikštelės priegų vartininkas nukreipė virš vartų.

“Bangos” sudėtis: K.Smilingis (65′ M.Bertašius), G.Vieira, M.Pinto (88′ J.Kerpė), V.Antužis, E.Stočkūnas, R.Paulino (70′ M.Petrikas), D.Norvilas, K.Žebrauskas (85′ K.Toleikis), R.Vėževičius (60′ I.Venckus), S.Yoshikawa (85′ K.Birgiola), D.Zubauskas (60′ J.Reis). Atsargoje liko: P.Survila, K.Pliuškys.

Kitas rungtynes “Banga” žais Vilniuje vasario 26 dieną 18:30 su “Riteriais”.