Lygiosios Marijampolėje

Ketvirtadienį A lygos licenciją gavusi “Banga” pratęsė draugiškų rungtynių seriją Marijampolėje. Dvikova su “Sūduva” baigėsi lygiosiomis 1:1.
Jau 7 minutę “Sūduvos” legionierius J.Protasov pasiuntė kamuolį į “Bangos” vartus. Netrukus po kampinio galimybę pasižymėti turėjo G.Vieira, tačiau galva pasiuntė kamuolį tiesiai į varžovų vartininko rankas. Visgi 25 minutę gargždiškiams pavyko rezultatą išlyginti – varžovus nubaudė K.Žebrauskas.
Antrajame kėlinyje šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau turėtų galimybių neišnaudojo.

“Bangos” sudėtis: K.Smilingis (65′ P.Survila), G.Vieira, M.Pinto (75′ K.Pliuškys), V.Antužis, E.Stočkūnas (75′ P.Srėbalius), R.Paulino, D.Norvilas, K.Žebrauskas (46′ M.Petrikas), K.Birgiola (46′ I.Venckus), S.Yoshikawa, D.Zubauskas (75′ T.Beržonskis).
Draugiškose rungtynėse negalėjo dalyvauti R.Vėževičius, J.Reis, J.Kerpė ir K.Toleikis.

Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione vasario 19 dieną 14 valandą su FA “Šiauliais”.