Dar kartą įveikti telšiškiai

Trečiadienį Gargžduose “Banga” draugiškose rungtynėse 3:2 įveikė Telšių “Džiugą”.

Draugiškas rungtynes “Banga” žaidė po ilgesnės pertraukos, nes savaitgalį planuotos draugiškos rungtynės Rygoje neįvyko latvių ekipę išguldžius COVID-19.
Jau dvikovos pradžioje meistriškumą teko demonstruoti K.Smilingiui – “Bangos” vartų sargas atrėmė 11 metrų baudinį. 10 minutę baudos smūgiu S.Yoshikawa pasiuntė kamuolį į varžovų vartus – 1:0. Kietai kovojusios komandos sulaukė gausybės geltonų kortelių, o kėlinį svečiams teko baigti mažumoje. Tuo pasinaudojo “Banga” – 45 min. R.Paulino padvigubino persvarą – 2:0.
Antrąjį kėlinį komandos vėl pradėjo pilnų sudėčių, tačiau tai nesutrukdė gargždiškiams pasižymėti ir trečiąjį kartą – po K.Žebrausko perdavimo tiksliai smūgiavo R.Vėževičius – 3:0.
Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė nemažai jaunų žaidėjų ir “Džiugui” pavyko rezultatą sušvelninti (55 ir 79 minutę). Savo šansų turėjo ir “Banga” – arčiausiai įvarčio buvo S.Yoshikawa, sukirtęs kamuoliu į skersinį.

“Bangos” sudėtis: K.Smilingis (45′ M.Bertašius, 70′ P.Survila), Goncalo, Pinto (60′ K.Pliuškys), E.Stočkunas, V.Antužis (60′ A.Lūža), Renan (60′ P.Kasperavičius), B.Gailius (60′ T.Beržonskis), K.Žebrauskas, S.Yoshikawa, Jefferson (60′ K.Birgiola), R.Vėževičius (60′ D.Zubauskas).
Dėl ligų ir traumų šiose rungtynėse negalėjo žaisti D.Norvilas, M.Petrikas, I.Venckus, J.Kerpė ir K.Toleikis.

Šeštadienį 15 valandą Vilniuje BFA arenoje “Banga” susitiks su Kauno “Hegelmann”.