#kaslaimės
Penktadienį – dvikova su “Dainava”

Penktadienį 20 valandą Gargždų miesto stadione Optibet A lygos 35 ture “Banga” susitiks su Alytaus “Dainava”.
Dėl vietos A lygoje kovojantiems gargždiškiams šiame sezone liko sužaisti tris susitikimus (su “Dainava” ir “Nevėžiu” namie ir su Kauno “Žalgiriu” išvykoje) ir kiekvienas iš šių susitikimų yra itin svarbus.
Lemiama gali tapti būtent akistata su “Dainava”, nes nuo saugioje aštuntoje vietoje esančių alytiškių atsiliekame dviem taškais, o tarpusavio susitikimų balansas nėra itin palankus.
Balandžio 13 dieną “Banga” Gargžduose užtikrintai 2:0 įveikė alytiškius, tačiau gegužės 29 dieną Alytuje didžiąją rungtynių dalį mažumoje žaidę gargždiškiai nusileido “Dainavai” 1:3. Toks pats rezultatas (1:3) užfiksuotas ir rugsėjo 12 dieną Alytuje. “Dainava” pirmojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį, tačiau paskutinėmis kėlinio sekundemis D.Zubauskui pavyko rezultatą išlyginti. Deja, labai prasta antrojo kėlinio pradžia ir du praleisti įvarčiai lėmė gargždiškių pralaimėjimą.
Jei “Banga” laimėtų penktadienio susitikimą, tai ne tik aplenktų “Dainavą”, bet ir perimtų situacijos kontrolę į savo rankas. Lygiosios reikštų, kad “Bangai” itin svarbiomis taptų rungtynės su “Nevėžiu” (lapkričio 24 dieną), o viskas spręstųsi paskutiniajame ture. Pralaimėjimas sumažintų gargždiškių šansus išlikti lygoje iki minimumo ir situaciją kontroliuotų “Dainava”.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.