#kaslaimės
Penktadienį – akistata su “Riteriais”

Penktadienį 18 valandą Vilniuje “Banga” susitiks su “Riteriais”.

Šio sezono tarpusavio dvikovose pranašumą turi vilniečiai. Pirmose dvejose rungtynėse “Riteriai” skaudžiai baudė “Bangą” už klaidas. Balandžio 29 dieną dvikovoje Gargžduose vilniečiai pasižymėjo po kartą kiekviename kėlinyje ir gargždiškiams teko patirti pralaimėjimą 0:2. Dar liūdniau “Banga” susiklostė birželio 15 dieną Vilniuje vykusios rungtynės. Aktyviai dvikovą pradėję gargždiškiai du kartus grubiai suklydo besibaigiant pirmajam kėliniui, o įsibėgėjus antrajam kėliniui praleido ir trečiąjį įvartį – 0:3.
Skaudi buvo ir rugpjūčio 21 dieną Gargžduose vykusios dvikovos pabaiga. 75 minutę S.Urbys nuo vienuolikos metrų atžymos išvedė “Bangą” į priekį, tačiau tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms vilniečiai rezultatą išlygino – 1:1.
Vilniuje “Bangai” teks verstis be raudoną kortelę gavusio R.Vėževičiaus.