#kaslaimės
Sekmadienį atvyksta panevėžiečiai

Sekmadienį 15 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su “Panevėžiu”.
Tarpusavio rungtynėse pranašumą turi panevėžiečiai. Kovo 20 dieną Panevėžyje vykusi pirmoji tarpusavio dvikova “Bangai” susiklostė ne itin sėkmingai. Jei pirmajame kėlinyje į Elivelto įvartį gargždiškiai atsakė tiksliu S.Yoshikawa smūgiu, tai antrajame kėlinyje panevėžiečiai savo progas pavertė trimis įvarčiais, o “Bangai” pavyko sušvelninti rezultatą tik pačioje runtynių pabaigoje S.Urbio realizuotu baudiniu – 2:4.
Kiek smagiau buvo po gegužės 3 dieną Gargžduose vykusio susitikimo. “Panevėžys” dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje S.Urbys įspūdingu smūgiu iš 25 metrų išlygino rezultatą. Įpusėjus kėliniui panevėžiečiai dar kartą įveikė I.Driomovą, tačiau netrukus S.Yoshikawa atstatė pusiausvyrą ir rungtynės baigėsi 2:2.
Rugpjūčio 13 dieną Panevėžyje vėl pajėgesni buvo šeimininkai. Du įvarčius per pirmąjį kėlinį praleidę garždiškiai turėjo labai gerą galimybę atsitiesti po pertraukos, bet S.Urbio smūgį nuo 11 metrų atžymos atrėmė “Panevėžio” vartų sargas. Vėliau šeimininkai dar kartą pasiuntė kamuolį į I.Driomovo vartus, o “Bangai” pavyko tik sušvelninti rezultatą (S.Urbys) – 1:3.
“Panevėžys” į Gargždus atvyks geros nuotaikos. Rugsėjo pabaigoje panevėžiečiai įveikė Plungės “Babrungą” ir antrus metus iš eilės pateko į Taurės finalą.

“Banga” dvikovą su “Panevėžiu” pasitinka šiek tiek pasikeitusi – abipusiu sutarimu išsiskyrė klubo ir du metus “Bangoje” žaidusio Skirmanto Rakausko keliai. Klubas dėkoja Skirmantui už įsimintinas akimirkas ir klube praleistą laiką.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.