Spalio mėnesio išbandymai

“Bangai” Optibet A lygoje šiame sezone liko sužaisti šešerias rungtynes. Tris iš šių rungtynių žaisime spalio mėnesį.
Artimiausias išbandymas – jau sekmadienį 15 valandą Gargždų miesto stadione. Į svečius atvyksta Lietuvos čempionai Vilniaus “Žalgiris”.
Šį sezoną “Banga” ir “Žalgiris” jėgas išbandė keturis kartus. Visuose susitikimuose pajėgesni buvo čempionai. Optibet A lygoje balandžio 7 dieną Vilniuje po dviejų K.Uzėlos įvarčių antrajame kėlinyje šeimininkai šventė pergalę 2:0, o gegužės 20 dieną “Banga” neatsilaikė Gargžduose – 1:3. Dar kartą gargždiškiai ir vilniečiai susitiko gegužės 23 dieną Vilniuje, kai į vieną porą suvedė LFF Taurės burtai. “Banga” užtikrintai gynėsi iki pat antrojo kėlinio vidurio, bet praleidusi pirmąjį įvartį subyrėjo ir galiausiai dvikova baigėsi 0:5. Paskutinė akistata – rugpjūčio 9 dienos Optibet A lygos dvikova Vilniuje. Pirmajame kėlinyje atkakliai vilniečiams priešinusis “Banga” galiausiai pralaimėjo 0:3.

Pastaruoju metu abi komandos nelabai kuo turi pasidžiaugti Optibet A lygoje. “Banga” rugsėjo mėnesį patyrė tris pralaimėjimus, “Žalgiris” iškovojo vieną pergalę (2:0 prieš Kauno “Žalgirį”), tačiau vėliau du kartus sužaidė lygiosiomis 1:1 (su “Panevėžiu” ir “Riteriais”) ir patyrė netikėtą pralaimėjimą (1:2) Telšiuose. Geriau “Žalgiriui” sekėsi Taurės turnyre – ketvirtfinalyje po baudinių serijos įveikę “Sūduva”, vilniečiai trečiadienį savo aikštėje 4:0 “pervažiavo” “Hegelmann Litauen” ir pateko į finalą.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.