Kelionė į Marijampolę

Sekmadienį 15 valandą Marijmapolėje “Banga” susitiks su “Sūduva”.

Tai jau bus paskutinė komandų tarpusavio akistata šiame sezone. Pirmuosius tris susitikimus laimėjo “Sūduva”. Balandžio 2 dieną Gargžduose marijampoliečiai pirmieji pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau S.Urbys vienu gražiausių šio sezono “Bangos” įvarčių rezultatą išlygino. Deja, antrajame kėlinyje “Banga” suklydo dar kartą ir svečiai išsivežė tris taškus (1:2). Gegužės 16 dieną Marijampolėje mūsų komandai nepavyko atlaikyti šeimininkų spaudimo – abiejuose kėliniuose praleidę po du įvarčius gargždiškiai turėjo pripažinti “Sūduvos” pranašumą 0:4. Nesišypsojo sėkmė gargždiškiams ir liepos 2 dieną Gargžduose – varžovai kiekviename kėlinyje po kartą baudė “Bangą” už klaidas – 0:2.
Šiose rungtynėse “Bangai” negalės padėti paskutinėje dvikovoje su Kauno “Žalgiriu” geltonas korteles gavę Karolis Urbaitis ir Renato Matos.

Rungtynių su “Sūduva” transliaciją bus galima stebėti TV3 interneto svetainėje – ČIA.