#kaslaimės
Merginos nusileido čempionėms

Sekamdienį Gargždų miesto stadione “Bangos” merginos 1:5 pralaimėjo Šiaulių “Gintrai”.

Prieš rungtynes buvo pasveikinta ilgametė “Bangos” žaidėja Kamilė Pranulytė, žaidusi šimtąsias rungtynes moterų A lygoje.
Nors gargždiškės nuo pat pirmųjų minučių bandė neleisti viešnioms iš Šiaulių jaustis aikštėje laisvai, “Gintros” futbolininkėms pavyko pralaužti “Bangos” gynybą jau 13 minutę, kai R.Jonušaitė pirmoji suskubo prie nuo virpsto atšokusio kamuolio. 20 minutę G.Toropovaitė stipriu smūgiu padvigubino viešnių persvarą.
37 minutę po L.Gedminaitės perdavimo V.Žatkina išbėgo prieš varžovių vartininkę ir puikiu smūgiu sušvelnino skirtumą – 1:2. Deja, besibaigiant pirmajam kėliniui šiaulietėms pavyko ataka dešiniuoju kraštu ir R.Jonušaitė iš arti pasiuntė kamuolį į gargždiškių vartus.
Antrajame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo šiaulietės, tačiau progų turėjo tiek gargždiškės, tiek viešnios. Vieną kartą šiaulietės tik pražanga sustabdė nuo varžovių bepabėgančią L.Gedminaitę, kitą kartą atakos smaigalyje atsidūrusi M.Grikšaitė smūgiavo tiesiai į “Gintros” vartininkę. Tuo tarpu šiaulietės savo galimybes išnaudojo geriau – po jų atakų kamuolys dar du kartus atsidūrė “Bangos” vartuose.

Banga M (Gargždai) – Gintra (Šiauliai) 1:5 (1:3).
Įvarčiai: 37 min. V.Žatkina (Banga); 14 min. ir 45 min. R.Jonušaitė, 20 min ir 72 min. G.Toropovaitė, 67 min. J.Ayers (Gintra).
Įspėjimai: 55 min. P.Narbutaitė, 86 min. V.Žatkina (Banga), 54 min. J.Ayers, 65 min. A.Keene (Gintra).
“Bangos” sudėtis: V.Jurgaitytė, A.Gedminaitė (88′ U.Jonelytė), D.Švarcaitė, P.Narbutaitė, A.Bernotaitė, V.Švarcaitė (79′ A.Jasaitė), K.Pranulytė (84′ A.Streckytė), E.Buivydaitė, M.Grikšaitė (88′ K.Curukova), V.Žatkina, L.Gedminaitė.