Šeštadienį – dvikova su “Riteriais”

Šeštadienį 17 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su Vilniaus “Riteriais”.

Šiame sezone komandos tarpusavyje žaidė du kartus. Abejose rungtynėse “Riteriai” skaudžiai baudė “Bangą” už klaidas.
Balandžio 29 dieną dvikovoje Gargžduose vilniečiai pasižymėjo po kartą kiekviename kėlinyje ir gargždiškiams teko patirti pralaimėjimą 0:2. Dar liūdniau “Banga” susiklostė birželio 15 dieną Vilniuje vykusios rungtynės. Aktyviai dvikovą pradėję gargždiškiai du kartus grubiai suklydo besibaigiant pirmajam kėliniui, o įsibėgėjus antrajam kėliniui praleido ir trečiąjį įvartį – 0:3.
Trečiąją tarpusavio dvikovą abi komandos pasitinka ne pačios geriausios nuotaikos. “Banga” paskutinėse rungtynėse 1:3 nusileido “Panevėžiui”, o “Riteriai” identišku rezultatu pralaimėjo “Sūduvai”.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.