Sekmadienį – I lygos rungtynės

Sekamdienį 19 valandą Gargždų miesto stadione I lygos pirmenybių 18 turo rungtynėse “Banga B” susitiks su Marijmapolės “Sūduva B”.

Po dviejų išbandymų su lygos lyderiais (“Šiauliams” pralaimėta 0:3, o su “Jonava” sužaista 2:2) Gargždų jaunimas susitiks su apatinėje turnyrinės lentelės pusėje esančia “Sūduva B”.
Pirmoji tarpusavio akistata balandžio 18 dieną Marijampolėje baigėsi “Bangos B” pergale 2:0. Tose rungtynėse įsibėgėjus pirmajam kėliniui P.Lotužys du kartus nubaudė varžovus, o aikštės šeimininkai taip ir nesugebėjo pralaužti gargždiškių gynybos.
Po petraukos pratęsus I lygos pirmenybes “Sūduvos B” sąskaitoje viena pergalė per tris susitikimus. Marijampoliečiai nusileido “Jonavai” ir “Neptūnui”, tačiau 1:0 įveikė “Babrungą”.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.