Trečiadienį – I lygos rungtynės

Trečiadienį 19 valandą Gargždų miesto stadione “Banga B” žais I lygos 16 turo rungtynes su FA “Šiauliais”.

I lygos komandos tik praėjusį savaitgalį vėl sugrįžo į aikštes po trijų savaičių pertraukos. Sugrįžimas buvo sėkmingas tiek gargždiškiams, tiek šiauliečiams. “Banga B” įspūdingu rezultatu 6:1 svečiuose įveikė “Panevėžį B”, o “Šiauliai” namie 4:1 palaužė “Neptūno” pasipriešinimą.
Pirmoji jaunųjų gargždiškių ir šiauliečių tarpusavio dvikova Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 1:1. Tą kartą I lygoje debiutuojantys “Bangos B” futbolininkai nustebino šio sezono favoritus sunkiai įveikiama gynyba, o besibaigiant rungtynėms netgi buvo labai arti pergalės. 83 minutę I.Venckus pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus, o šiauliečiai išsigelbėjo tik per teisėjo pridėtą laiką, kai rezultatą išlygino patyręs A.Jankauskas.

Bilietus į šią dvikovą įsigyti galima TICKET MARKET interneto svetainėje.