#kaslaimės
Antrą kartą įveiktas “Džiugas”

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 2:1 įveikė Telšių “Džiugą”.

Gargždiškiai vėl pasitiko telšiškius prieš porą savaičių Telšiuose išbandyta penkių gynėjų linija. Be to, aikštės viduryje debiutavo tik šią savaitę “Bangą” papildęs D.Romanovskij.
Dvikovos pradžia sėkmingiau susiklostė “Bangai”. Jau 13 minutę po K.Urbaičio perdavimo R.Vėževičius galva nukreipė kamuolį į svečių vartus – 1:0.
Netrukus telšiškiai turėjo puikią progą, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto iš kelių metrų smūgiavo N.Milev, tačiau I.Driomovas jo bandymą atrėmė.
Besibaigiant kėliniui padirbėti teko “Džiugo” vartų sargui, kai pakėlus kampinį galva pavojingai smūgiavo M.Pinto.
Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo telšiškiai, tačiau pirmąją pavojingą ataką surengė “Banga” – po R.Matos perdavimo R.Vėževičius iš baudos aikštelės smūgiavo greta vartų. Deja, bet telšiškių aktyvumas netrukus davė vaisių. 55 minutę po užsitęsusios atakos ir perdavimo iš dešiniojo krašto N.Milev smūgiu galva išlygino rezultatą – 1:1.
Lemiama rungtynėse tapo 70 minutė, kai už nesportišką veiksmą prieš D.Romanovskij antrąją geltoną kortelę prieš save išvydęs telšiškis A.Mika turėjo palikti aikštę. “Banga” vietoje gynėjo į aikštę išleido po traumos sugrįžusį S.Urbį, pertvarkė išsidėstymą aikštėje ir padidino spaudimą telšiškiams. 80 minutę K.Urbaičio pakeltą kamuolį D.Romanovskij galva permetė arčiau “Džiugo” vartų, kur E.Bračkus aplenkė visus ir smūgiu galva įveikė varžovų vartininką – 2:1.
Besibaigiant rungtynėms “Banga” dar keletą kartų patikrino svečių vartininko budrumą, o vėliau sėkmingai atrėmė visus telšiškių bandymus išlyginti rezultatą.
“Banga” ir “Džiugas” sužaidė visas keturias 2021 metų sezono tarpusavio rungtynes, per kurias gargždiškiai iškovojo dvi pergales, o dar du susitikimai baigėsi lygiosiomis.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
David Afonso komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 2:1 (1:0).
Įvarčiai: 13 min. R.Vėževičius, 80 min. E.Bračkus (Banga); 55 min. N.Milev (Džiugas).
Įspėjimai: 70 min. D.Romanovskij, 90+6 min. M.Gelžinis (Banga); 12 min. A.Mika, 30 min. J.Reis De Jesus, 63 min. R.Stanulevičius, 70 min. N.Milev (Džiugas).
Pašalinimas: 70 min. A.Mika (už antrą geltoną kortelę) (Džiugas).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, E.Stočkūnas, D.Padaigis, E.Bračkus, M.Pinto, V.Araujo (73 min. S.Urbys), K.Urbaitis (88′ D.Norvilas), D.Romanovskij (88′ M.Gelžinis), S.Yoshikawa, R.Matos (80′ D.Zubauskas), R.Vėževičius (88 min. V.Antužis). Atsargoje liko: K.Smilingis, B.Anisas, P.Lotužys, I.Venckus
Kitas rungtynes “Banga” žais Vilniuje rugpjūčio 9 dieną 19 valandą su “Žalgiriu”.