Nusileista svečiams iš Palangos

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” žaidė antrąsias draugiškas rungtynes. Minimaliu skirtumu 0:1 nusileista “Palangai”.

“Banga” (Gargždai) – “Palanga” (Palanga) 0:1 (0:0)
Įvartis: 65 min. NN (Palanga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, G.Gujis (46′ V.Antužis), K.Gnedojus, N.Žebrauskas, M.Gudauskas (70′ E.Rusteika), D.Padaigis (75′ E.Armalis), J.Skuodas, K.Urbaitis (63′ G.Samsonik), Š.Skulskis, E.Anulis, D.Zubauskas (63′ M.Petrikas).

Gana jauna sudėtimi žaidusi “Banga” pirmajame kėlinyje niekuo nenusileido debiutui A lygoje besiruošiančiai “Palangai”. Antrajame kėlinyje atlikus keletą keitimų iniciatyvą perėmė svečiai. Vienintelis įvartis buvo įmuštas 65 minutę po “Bangos” klaidos gynyboje, kai svečių puolėjas išvengė nuošalės pinklių ir įveikė I.Driomovą.
Kitas draugiškas rungtynes “Banga” žais Gargžduose vasario 24 dieną, šeštadienį, su latvių “Jelgava”. Tikslus rungtynių laikas bus paskelbtas vėliau.