Pergalė draugiškose rungtynėse

Šeštadienį Telšiuose “Banga” draugiškose rungtynėse 4:1 įveikė “Džiugą”.

Jau dvikovos pradžioje “Banga” turėjo puikią galimybę, tačiau K.Urbaitis, po perdavimo iš krašto, iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.
11 minutę varžovai baudos aikštelėje pargriovė S.Yoshikawa, o skirtą baudinį realizavo K.Urbaitis. 18 minutę K.Urbaitis varžovų baudos aikštelėje surado R.Vėževičių, kuris padvigubino skirtumą. 30 minutę “Banga” perėmė kamuolį varžovų aikštės pusėje  ir po R.Vėževičiaus perdavimo K.Urbaitis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. 38 minutę kontratakoje K.Urbaitis pasiuntė kamuolį R.Vėževičiui, kuris įveikė gynėją ir vartininką bei padidino gargždiškių persvarą iki 4:0.
Antrojo kėlinio pradžioje K.Urbaitis galėjo dar padidinti persvarą, tačiau po jo smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį. Dar po kelių minučių puikios galimybės neišnaudojo N.Hashiguchi.
60 minutę sėkmė nusišypsojo ir aikštės šeimininkams. K.Smilingis pirmąjį “Džiugo” bandymą atrėmė, tačiau telšiškiai pirmieji suskubo prie kamuolio ir sušvelnino skirtumą. 68 minutę po K.Urbaičio perdavimo progos neišnaudojo S.Urbys.
Baigiantis dvikovos laikui komandos dar apsikeitė pavojingais epizodais, tačiau rezultatas nebepakito.

Džiugas (Telšiai) – Banga (Gargždai) 1:4 (0:4).
Įvarčiai: 60 min. NN (Džiugas), 11 min. (iš 11m) ir 30 min. K.Urbaitis, 18 min. ir 38 min. R.Vėževičius (Banga).
“Bangos” sudėtis: K.Smilingis, E.Stočkūnas, O.Aksonov (46′ E.Bračkus), D.Padaigis, Y.Pavlyk, S.Yoshikawa (46′ N.Hashiguchi), D.Norvilas, S.Rakauskas (75′ A.Šveistrys), K.Urbaitis (80′ žaidėjas peržiūroje), S.Urbys (75′ E.Jurjonas), R.Vėževičius (46′ E.Mukanya).