#kaslaimės
Panevėžyje patirtas pralaimėjimas

Šeštadienį Panevėžyje Optibet A lygos dvikovoje “Banga” 2:4 nusileido “Panevėžiui”.

“Banga” drąsiai pradėjo rungtynes ir jau 3 minutę turėjo puikią progą, tačiau B.Anisas iš baudos aikštelės smūgiavo tiesiai į šeimininkų vartininką.
Įsibėgėjus kėliniui jau panevėžiečiai kėlė sumaištį prie I.Driomovo vartų. 13 minutę E.Jankauskas atakoje išvengė “Bangos” vartininko ir nuo įvarčio gargždiškius išgelbėjo tik Y.Pavlyk, galva išmušęs į vartus skriejantį kamuolį. Po kelių minučių J.Elias galva smūgiavo greta vartų.
26 minutę šeimininkams pavyko įveikti visus “Bangos” gynybinius įtvirtinimus. Elivelto individualiai įveikė kelis mūsų futbolininkus, sužaidė sienele su komandos draugu ir pasiuntė kamuolį į tinklą.
Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai jau “Banga” sužaidė aktyviau. Po K.Urbaičio smūgio iš baudos aikštelės kamuolys parskriejo greta virpsto, o N.Hashiguchi tolimą smūgį atrėmė panevėžiečių vartininkas. 39 minutę gargždiškiams galiausiai pavyko pasiųsti kamuolį į vartus. Po B.Aniso perdavimo iš dešiniojo krašto S.Urbys suklaidino varžovus, tačiau sukirto į virpstą. Laimei, kamuolys atšoko S.Yoshikawa, kuris stipriu smūgiu išlygino rezultatą.
Antrasis kėlinys mūsų komandai prasidėjo labai nesėkmingai. Jau 48 minutę po perdavimo iš kairiojo krašto J.Elias galva pasiuntė kamuolį tiesiai į vartų “devyniukę”.
55 minutę “Banga” turėjo puikią galimybę atstatyti pusiausvyrą. Atakoje trys prieš du S.Urbys perdavimu pasiuntė prieš vartininką K.Urbaitį, tačiau šiam nepavyko jaunojo varžovo įveikti.
Antrajame kėlinyje panevėžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir rimčiau grasino “Bangos” vartams. Kurį laiką mūsų komandai pavyko išvengti nemalonumų, tačiau 64 minutę J.Elias tolimu smūgiu padidino šeimininkų persvarą iki dviejų įvarčių. 72 minutę T.Eliošius kontratakoje atsidūrė prieš I.Driomovą ir ketvirtą kartą nuginklavo “Bangos” vartų sargą.
“Bangai” pavyko sušvelninti rezultatą paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kai “Panevėžio” gynėjas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir skirtą baudinį realizavo S.Urbys.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
Tomo Tamošausko komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Panevėžys (Panevėžys) – Banga (Gargždai) 4:2 (1:1).
Įvarčiai: 26 min. Elivelto, 48 min. ir 64 min. J.Elias, 72 min. T.Eliošius (Panevėžys); 39 min. S.Yoshikawa, 90+4 min. (iš 11m) S.Urbys (Banga).
Įspėjimai: 56 min. R.Floro, 90+3 min. J.Januševskij (Panevėžys); 11 min. D.Padaigis, 59 min. O.Aksonov (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, E.Stočkūnas, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, B.Anisas (73′ E.Mukanya), S.Rakauskas (67′ D.Norvilas), N.Hashiguchi (84′ A.Šveistrys), S.Yoshikawa (84′ I.Venckus), K.Urbaitis (67′ R.Vėževičius ) S.Urbys. Atsargoje liko: K.Smilingis, E.Bračkus.

Kitas rungtynes “Banga” žais balandžio 2 dieną 20 valandą Gargžduose su Marijampolės “Sūduva”.