#kaslaimės
Kauniečiams pralaimėta

Pirmajame Optibet A lygos ture “Banga” Marijampolėje 0:1 nusileido Kauno “Žalgiriui”.
“Banga” gana aktyviai pradėjo dvikovą ir 7 minutę surengė pavojingą ataką. Deja, kiekybine persvara kauniečių baudos aikštelėje pasinaudoti nepavyko.
Įpusėjus kėliniui iniciatyvą perėmė “Žalgiris”. Keletas jų smūgių skriejo greta vartų, o arčiausiai tikslo 32 minutę buvo D.Šešplaukis, iš 16 metrų sukirtęs į virpstą.
Antrajame kėlinyje situaciją aikštėje toliau kontroliavo kauniečiai, o dažniausiai matomas “Bangos” futbolininkas buvo I.Driomovas. Tiesa, rimtai padirbėti jam teko tik vieną kartą, kai 71 minutę K.Šilkaitis pavojingai smūgiavo iš kelių metrų.
82 minutę varžovams pavyko pralaužti “Bangos” gynybą – pakėlus kampinį L.Pilibaitis smūgiu iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus.
Paskutinėmis minutėmis “Banga” bandė skintis kelią link kauniečių vartų, tačiau gargždiškių situaciją apsunkino ir tai, jog paskutines minutes teko žaisti mažumoje. Vos aikštėje pasirodęs V.Antužis patyrė traumą, o keitimų galimybės jau nebebuvo.
Nepaisant to, vieną gerą progą “Banga” turėjo. Jau per teisėjo pridėtą laiką po N.Hashiguchi perdavimo S.Urbys smūgiavo iš baudos aikštelės, tačiau kamuolys nuskriejo “Žalgirio” vartų sargui į rankas.
Rungtynių santraukaOptibet A lyga YouTube kanale.
Tomo Tamošausko komentarasOptibet A lyga YouTube kanale.

Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai) 1:0 (0:0).
Įvartis: 82 min. L.Pilibaitis (Žalgiris).
Įspėjimai: 38 min. K.Šilkaitis (Žalgiris); 55 min. D.Norvilas, 79 min. K.Urbaitis (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, E.Stočkūnas, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, S.Urbys, S.Rakauskas (83′ V.Antužis), D.Norvilas (69′ I.Venckus), S.Yoshikawa (83′ D.Zubauskas), N.Hashiguchi, R.Vėževičius (61′ K.Urbaitis). Atsargoje liko: K.Smilingis, B.Anisas, M.Petrikas, A.Šveistrys.

Kitas rungtynes “Banga” turėtų žaisti kovo 12 dieną 18 valandą Vilniuje su “Riteriais”, tačiau šiuo metu vilniečių klube yra koronaviruso židinys, tad tvarkaraštis dar gali būti koreguojamas.