Įveikti kretingiškiai

Šeštadienį Gargžduose draugiškose rungtynėse “Banga” 3:1 įveikė Kretingos “Miniją”.
Vangiai prasidėjusiose rungtynėse 10 minutę “Banga” grubiai suklydo savo aikštės pusėje ir “Minijos” žaidėjas, išbėgęs prieš I.Driomovą, pasiuntė kamuolį į vartus – 0:1.
Įpusėjus pirmajam kėliniui po S.Urbio perdavimo S.Yoshikawa stipriu smūgiu rezultatą išlygino – 1:1. Besibaigiant kėliniui pavojingą S.Yoshikawa smūgį atrėmė svečių vartininkas.
Antrajame kėlinyje iniciatyvą tvirtai perėmė “Banga”. Jau pačioje kėlinio pradžioje progos neišnaudojo S.Urbys, išbėgęs vienas prieš varžovų vartininką. 65 minutę S.Urbys baudos smūgiu sukirto kamuolį į skersinį. Galiausiai 70 minutę “Bangai” pavyko įveikti kretingiškių gynybą – baudos aikštelėje suklaidinęs porą varžovų S.Urbys pasiuntė kamuolį į vartus – 2:1. Dar po poros minučių po S.Urbio perdavimo iš krašto D.Zubauskas padidino persvarą iki 3:1. Artėjant dvikovos pabaigai varžovų vartininkas atrėmė pavojingą D.Zubausko smūgį.
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (70′ K.Smilingis), E.Stočkūnas (55′ V.Antužis), D.Padaigis (45′ O.Aksonov), E.Bračkus, Y.Pavlyk, N.Hashiguchi, K.Urbaitis (45′ S.Rakauskas), B.Anisas (55′ D.Norvilas), R.Vėževičius (45′ D.Zubauskas), S.Yoshikawa (55′ I.Venckus), S.Urbys.

Rungtynių nuotraukos – “Bangos” facebook puslapyje.