Įveikta “Jonava”

Antradienį Kaune “Banga” žaidė draugiškas rungtynes su “Jonava”. Antrajame kėlinyje gargždiškiai įmušė du įvarčius ir šventė pergalę 2:0.
Nuo rungtynių pradžios iniciatyvą turėjo “Banga”, tačiau pirmąjį pavojingą epizodą sukūrė “Jonava”, kai 10 minutę jonavietis galva sukirto kamuolį į skersinį.
Įpusėjus pirmajam kėliniui gerų progų neišnaudojo “Banga”. Pirmiausia kamuolį į vartus pasiuntusiam E.Stočkūnui buvo užfiksuota nuošalė, vėliau peržiūroje esantis žaidėjas po standartinės situacijos galva iš 7 metrų smūgiavo greta vartų. Besibaigiant kėliniui komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau susikurtomis progomis nepasinaudojo.
50 minutę į baudos aikštelę įsiveržęs V.Antužis uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo K.Urbaitis – 1:0.
Įpusėjus antrajam kėliniui “Jonava” liko mažumoje. 72 minutę po I.Venckaus smūgio galva varžovus išgelbėjo vartų sargas. 78 minutę po K.Urbaičio perdavimo D.Zubauskas smūgiu galva padvigubino “Bangos” persvarą – 2:0.
80 minutę į “Bangos” vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, tačiau M.Bertašius varžovų smūgį atrėmė.
Baigiantis rungtynėms “Banga” užgulė varžovų vartus, tačiau nuo didesnių nemalonumų “Jonavą” gelbėjo puikiai žaidęs vartų sargas.
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (60′ M.Bertašius), E.Stočkūnas (46′ V.Antužis), žaidėjas peržiūroje, D.Padaigis (46′ E.Bračkus), Y.Pavlyk, R.Vėževičius (46′ žaidėjas peržiūroje), N.Hashiguchi (60′ I.Venckus), S.Rakauskas (46′ D.Norvilas), S.Yoshikawa (46′ K.Urbaitis), B.Anisas (46′ D.Zubauskas), žaidėjas peržiūroje (75′ A.Šveistrys).