#kaslaimės
Draugiškose rungtynėse įveikti telšiškiai

Tęsdama pasirengimą 2021 metų futbolo sezonui “Banga” šiandien Gargžduose draugiškose rungtynėse 2:1 įveikė Telšių “Džiugą”.
Gargždiškiai labai sėkmingai pradėjo dvikovą. Jau 5 minutę po peržiūroje esančio žaidėjo įvarčio “Banga” išsiveržė į priekį, o 13 minutę S.Yoshikawa uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo K.Urbaitis. Antrajame kėlinyje (50 minutę) telšiškiai sušvelnino rezultatą.
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (46′ M.Bertašius), K.Urbaitis, E.Stočkūnas, D.Norvilas (46′ A.Šveistrys), V.Antužis (60′ E.Jurjonas), S.Rakauskas (60′ J.Kerpė), S.Yoshikawa (60′ P.Srėbalius), R.Vėževičius (46′ I.Venckus) ir trys peržiūroje esantys žaidėjai (60′ M.Petrikas, 60′ K.Pliuškys). Dėl traumų ir ligų šiandien “Bangai” nepadėjo D.Padaigis, E.Bračkus, D.Zubauskas ir K.Smilingis.