Nesėkmė pirmosiose draugiškose rungtynėse

Pasirengimą 2021 metų sezonui “Banga” pradėjo Kaune, kur susitiko su vietos “Žalgiriu”.
Kauniečių dengtoje aikštėje buvo žaidžiami trys kėliniai po 45 minutes. Nors pirmieji po tikslaus R.Vėževičiaus smūgio 26 minutę į priekį išsiveržė gargždiškiai, galutinę užtikrintą pergalę 10:2 šventė šeimininkai.
“Banga” šioje dvikovoje rungtyniavo dviem sudėtimis po 65 minutes, o trys vartininkai (I.Driomovas, K.Smilingis, M.Bertašius) keitėsi kas 45 minutes. Dvikovą aikštėje pradėjo D.Padaigis, E.Stočkūnas, D.Norvilas, K.Urbaitis, I.Venckus, R.Vėževičius ir keturi peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai. Vėliau į aikštę žengė S.Rakauskas, D.Zubauskas, V.Antužis ir jaunieji klubo auklėtiniai: A.Šveistrys, P.Srėbalius, E.Jurjonas, K.Toleikis, J.Kerpė, K.Pliuškys, M.Petrikas.