Galutinis rezultatas – ketvirtoji vieta

Šeštadienį Panevėžyje “Banga” lygiosiomis 1:1 sužaidė su “Panevėžiu” ir pasiekė aukščiausią poziciją klubo istorijoje – finišavo A lygoje ketvirtoje vietoje.

Panevėžys (Panevėžys) – Banga (Gargždai) 1:1 (1:1).
Įvarčiai: 13 min. J.Elias Dos Santos (Panevėžys); 22 min. R.Matos da Silva (Banga).
Įspėjimai: 13 min. L.Čerkauskas, 37 min. C.Kozoronis, 43 min. J.Elias Dos Santos (Panevėžys); 72 min. R.Matos da Silva (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, Y.Pavlyk, E.Bračkus, D.Padaigis, R.Vėževičius (84′ P.Lotužys), S.Yoshikawa, D.Norvilas (46′ J.Kasparavičius), S.Rakauskas, K.Urbaitis (76′ M.Petrikas), I.Venckus (66′ S.Kundik), R.Matos da Silva (76′ D.Zubauskas). Atsargoje liko: M.Bertašius, K.Smilingis, P.Srėbalius, A.Šveistrys.

Aikštės šeimininkai aktyviau pradėjo susitikimą. Jau 6 minutę I.Driomovui teko paplušėti atremiant Elivelto smūgį, o 13 minutę “Bangos” gynėjai nesugebėjo sustabdyti J.Elias Dos Santos ir šis smūgiu į apatinį vartų kampą pelnė įvartį.
“Bangai” gana greitai pavyko atstatyti pusiausvyrą. I.Venckus baudos aikštelėje surado K.Urbaitį, o šis pamatė visiškai laisvą R.Matos da Silva. “Bangos” puolėjo smūgis buvo tikslus – 1:1. Netrukus gargždiškiai turėjo puikią galimybę išsiveržti į priekį, tačiau R.Vėževičius iš arti smūgiavo virš vartų.
Antrojo kėlinio pradžioje vėl atakos smaigalyje atsidūrė J.Elias Dos Santos, tačiau jo galingą smūgį iš kelių metrų atrėmė I.Driomovas.
Ilgą laiką komandoms sunkiai sekėsi rasti kelius prie varžovų vartų ir tikrai pavojingus epizodus išvydome tik besibaigiant rungtynių laikui. 85 minutę po A lygoje debiutavusio M.Petriko perdavimo pavojingai smūgiavo S.Kundik, tačiau “Panevėžio” vartų sargas Š.Jurevičius spėjo kyštelėti ranką. Po poros minučių pavojus kilo jau prie “Bangos” vartų, kai Elivelto iš labai arti sukirto į skersinį. Jau per teisėjo pridėtą laiką J.Januševskij galva smūgiavo greta “Bangos” vartų virpsto.
Rungtynių santraukaA lygos YouTube kanale.
T.Tamošausko komentarasA lygos YouTube kanale.