#kaslaimės
Sunki pergalė Kaune

Antradienį Kaune “Banga” 3:2 įveikė vietos “Žalgirį”.

Žalgiris (Kaunas) – Banga (Gargždai) 2:3 (0:2).
Įvarčiai: 63 min. (į savo vartus) D.Padaigis, 70 min. (į savo vartus) O.Aksonov (Žalgiris); 34 min. K.Urbaitis, 38 min. R.Matos da Silva, 58 min. D.Lukošius (Banga).
Įspėjimai: 50 min. Rudinilson (Žalgiris); 26 min. D.Lukošius, 89 min. R.Matos da Silva (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, R.Vėževičius, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, D.Lukošius (81′ I.Venckus), D.Norvilas, S.Rakauskas (81′ P.Lotužys), K.Urbaitis (65′ J.Bičkus), S.Yoshikawa, R.Matos da Silva (90+2′ E.Bračkus). Atsargoje liko: M.Bertašius, K.Toleikis, A.Šveistrys.

Itin rezultatyviose rungtynėse Kaune vienintelė “Banga” mušė įvarčius. Deja, du iš tų įvarčių krito į savus vartus. Laimei, į varžovų vartus gargždiškiai mušė tris kartus.
Kauniečiai nuo pirmųjų susitikimo minučių turėjo iniciatyvą, tačiau pavojingų epizodų prie “Bangos” vartų nebuvo daug. I.Driomovui teko padirbėti vienintelį kartą, kai 9 minutę įsiveržęs į baudos aikštelę smūgiavo S.Urbys.
34 minutę “Banga” užklupo varžovus nepasiruošusius. S.Yoshikawa iš kairiojo krašto siuntė kamuolį link vartų, K.Urbaitis kyštelėjo galvą ir kamuolys suspurdėjo “Žalgirio” vartų tinkle. Nespėjo šeimininkai atsitokėti, o 38 minutę po D.Norvilo perdavimo į baudos aikštelę R.Matos da Silva smūgiavo, kamuolys kliudė varžovą ir vėl atsidūrė tinkle.
40 minutę “Banga” turėjo galimybę dar kartą nubausti kauniečius, tačiau po K.Urbaičio perdavimo į baudos aikštelę įsiveržęs R.Matos da Silva smūgiavo greta vartų.
Antrąjį kėlinį “Banga” pradėjo akivaizdžiai nusiteikusi daugiau dėmesio skirti gynybai, o varžovus bandyti gaudyti kontratakomis. 58 minutę būtent kontratakos metu R.Matos da Silva iš kairiojo krašto pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur D.Lukošius, nestabdydamas kamuolio, smūgiavo ir padidino “Bangos” persvarą iki trijų įvarčių.
Vėliau per kelias minutes sėkmė nusisuko nuo abiejų “Bangos” vidurio gynėjų. 63 minutę D.Padaigis bandė galva atremti K.Šilkaičio smūgį iš baudos aikštelės prieigų, tačiau kamuolys nuo gynėjo galvos nuskriejo į “Bangos” vartus. Dar kurioziškesnė situacija nutiko 70 minutę, kai O.Aksonov bandė nutraukti D.Šešplaukio perdavimą į baudos aikštelę ir kamuolys neįtikėtina trajektorija nusileido I.Driomovui už nugaros.
Taip netikėtai intriga sugrįžo į rungtynes ir šeimininkai įsikūrė “Bangos” aikštės pusėje. Gargždiškiai pasiaukojamai gynėsi daugiau nei dvidešimt minučių ir išlaikė pergalingą rezultatą.
Rungtynių santraukaA lygos YouTube kanale.
T.Tamošausko komentarasA lygos YouTube kanale.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione šeštadienį, rugpjūčio 1 dieną, 17 valandą su Vilniaus “Riteriais”.