#kaslaimės
Nepavyko įveikti mažumoje likusios “Sūduvos”

Ketvirtadienį Marijampolėje “Banga” 0:0 sužaidė su “Sūduva”.

Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 0:0.
Įspėjimai: 30 min. T.Salamon, 34 min. I.Kardum, 37 min. A.Švrljuga, 39 min. P.Leimonas, 53 min. A.Zivanovic, 62 min. I.Hladik, 73 min. G.Kluškins (Sūduva); 29 min. S.Rakauskas, 34 min. R.Vėževičius, 45+1 min. D.Lukošius (Banga).
Pašalinimai: 34 min. T.Salamon (už antrą geltoną), 52 min. D.Offenbacher, 84 min. I.Plūkas (nuo atsarginių suolo), 86 min. V.Šabala (Sūduva).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, R.Vėževičius, D.Padaigis, O.Aksonov, Y.Pavlyk, D.Lukošius (69′ P.Lotužys), D.Norvilas (80′ J.Bičkus), S.Rakauskas, K.Urbaitis, S.Yoshikawa, R.Matos da Silva. Atsargoje liko: M.Bertašius, E.Bračkus, K.Toleikis, A.Šveistrys, I.Venckus.

Sekmadienį tarpusavyje žaidusios komandos puikiai žinojo viena kitos galimybes, tad pirmųjų tikrai pavojingų epizodų teko plaukti. Gaisras prie “Bangos” vartų kilo 14 minutę, tačiau I.Driomovas atrėmė pavojingą marijampoliečių smūgį, o atšokusį kamuolį iš baudos aikštelės išmušė gynėjai. Įpusėjus kėliniui vienas po kito I.Driomovą smūgiais iš baudos aikštelės bandė įveikti M.Topcagic ir J.Tadic, tačiau “Bangos” vartininkas sužaidė užtikrintai.
34 minutę “Banga” įgijo kiekybinę persvarą – antrąją geltoną kortelę “uždirbęs” T.Salamon buvo pašalintas iš aikštės. Kaip paaiškėjo vėliau, tai nebuvo vienintelis “Sūduvos” praradimas.
Antrojo kėlinio pradžioje D.Offenbacher neleistinai sustabdė į baudos aikštelę besiveržiantį S.Yoshikawa ir iškart išvydo prieš save raudoną kortelę.
Nepaisant įgytos dviejų žaidėjų persvaros, “Bangai” sunkiai sekėsi rasti kelius prie “Sūduvos” vartų. Arčiausiai tikslo buvo R.Matos da Silva, kai 69 minutę po R.Vėževičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto sukirto kamuolį į skersinį. Netrukus savo galimybę turėjo ir šeimininkai, kai po perdavimo į baudos aikštelę A.Švrljuga labai pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau I.Driomovas atrėmė šį bandymą.
86 minutę marijampoliečių aikštėje dar sumažėjo – V.Šabala garsiai išsakė savo nepasitenkinimą teisėjo sprendimu ir išvydo raudoną kortelę.
Tiek likusį kėlinio laiką, tiek visas pridėtas minutes komandos praleido “Sūduvos” aikštės pusėje, tačiau “Bangai” taip ir nepavyko pasiųsti kamuolio į vartus.
Rungtynių santraukaA lygos YouTube kanale.
T.Tamošausko komentarasA lygos YouTube kanale.
Kitas rungtynes “Banga” žais antradienį, liepos 28 dieną, 18 valandą Kaune su “Žalgiriu”.

Už nuotrauką dėkojame “Sūduvai”.