#kaslaimės
Kelias link Taurės baigėsi Vilniuje

Antradienį Vilniuje “Banga” 0:2 pralaimėjo Vilniaus “Riteriams” ir pasitraukė iš kovos dėl LFF Taurės.

Riteriai (Vilnius) – Banga (Gargždai) 2:0 (1:0).
Įvarčiai: 44 min. D.Kazlauskas, 90+1 min. M.Thuique (Riteriai).
Įspėjimai: [bus papildyta].
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis (61′ O.Aksonov), D.Padaigis, E.Bračkus, Y.Pavlyk, P.Lotužys (61′ S.Yoshikawa), D.Norvilas (67′ K.Urbaitis), S.Rakauskas, I.Venckus (46′ R.Matos da Silva), D.Lukošius, R.Vėževičius (75′ J.Bičkus). Atsargoje liko: M.Bertašius, D.Zubauskas.

Vilniuje į aikštę “Banga” žengė gerokai pasikeitusia sudėtimi – ant suolo liko K.Urbaitis ir trys legionieriai.
Vilniečiai nuo dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą, tačiau pavojingų epizodų prie I.Driomovo vartų beveik nebuvo. 25 minutę gargždiškiams pritrūko centimetrų, kad išsiveržtų į priekį – po P.Lotužio baudos smūgio iš kairiojo krašto kamuolys atsimušė į virpstą. Po kelių minučių jau vilniečiai sukūrė įtampą prie “Bangos” vartų – po perdavimo iš dešiniojo krašto G.Paulauskas galva pasiuntė kamuolį virš vartų. 40 minutę komandą išgelbėjo I.Driomovas, atrėmęs itin pavojingą M.Grigaravičiaus smūgį iš baudos aikštelės. Visgi po keturių minučių ir “Bangos” vartų sargas nebegalėjo išgelbėti komandos, kai į baudos aikštelę įsiveržęs D.Kazlauskas tiksliai smūgiavo į tolimąjį apatinį vartų kampą ir kamuolys, atšokęs nuo virpsto, suspurdėjo tinkle.
Antrajame kėlinyje vienas po kito aikštėje pasirodė pagrindiniai “Bangos” žaidėjai ir žaidimas persikėlė arčiau šeimininkų vartų. 62 minutę po O.Aksonov perdavimo R.Vėževičius krisdamas smūgiavo į vartus, tačiau T.Simaitis suspėjo atremti į apatinį vartų kampą skriejantį kamuolį.
Įpusėjus kėliniui porą pavojingų progų turėjo “Riteriai”. Iš pradžių M.Thuique galva smūgiavo virš vartų, o vėliau D.Kodz vos nepasinaudojo I.Driomovo klaida.
80 minutę puikią progą išlyginti rezultatą turėjo J.Bičkus, tačiau smūgiuodamas iš baudos aikštelės nepataikė į vartus. Netrukus kitoje aikštės pusėje savo galimybės neišnaudojo ir M.Thuique.
Jau per teisėjo pridėtą laiką “Banga” praleido M.Thuique reidą dešiniuoju kraštu ir po jo smūgio iš aštraus kampo bilietą į Taurės ketvirtfinalį iškovojo “Riteriai”.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione sekmadienį, liepos 19 dieną, 19 valandą su Marijampolės “Sūduva”.