#kaslaimės
Įveikti telšiškiai

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” draugiškose rungtynėse 1:0 įveikė Telšių “Džiugą”.

Banga (Gargždai) – Džiugas (Telšiai) 1:0 (0:0).
Įvarčiai: 50 min. R.Vėževičius (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, G.Gumbaravičius, O.Aksionov, E.Bračkus, V.Antužis (55′ P.Srėbalius), R.Matos da Silva (55′ P.Lotužys), S.Rakauskas, D.Norvilas (80′ A.Šveistrys), K.Urbaitis (80′ J.Skuodas), R.Vėževičius (65′ I.Venckus), D.Zubauskas (65′ K.Žebrauskas).

Dėl sveikatos problemų draugiškose rungtynėse su telšiškiais nedalyvavo D.Padaigis ir J.Kasparavičius.
Aktyviau pirmajame kėlinyje rungtyniavę gargždiškiai puikią galimybę pasižymėti turėjo 27 minutę, kai varžovai savo baudos aikštelėje neleistinai sustabdė R.Vėževičių. Deja, K.Urbaitis nuo 11 metrų atžymos smūgiavo netiksliai.
Besibaigiant pirmajam kėliniui porą kartų savo meistriškumą teko demonstruoti ir I.Driomovui.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai, tačiau įvartis krito į telšiškių vartus. 50 minutę K.Urbaičiui pakėlus kampinį R.Vėževičius nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.
Praleidę įvartį telšiškiai keletą kartų grasino I.Driomovo ginamiems vartams, tačiau “Bangos” vartininko neįveikė. Artėjant rungtynių pabaigai “Banga” susigrąžino iniciatyvą ir surengė keletą pavojingų atakų. Arčiausiai tikslo buvo P.Lotužys, pasiuntęs kamuolį virš vartų.
Kitas rungtynes “Banga” žais vasario 8 dieną 13 valandą Kaune su “Hegelmann Litauen”.