#kaslaimės
Marijampolėje patirtas pralaimėjimas

Šeštadienį Marijampolėje “Banga” žaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus “Riteriais”. Pirmajame kėlinyje su varžovais sužaidę lygiai, antrajame gargždiškiai neatlaikė varžovų spaudimo.

Riteriai (Vilnius) – Banga (Gargždai) 5:1 (1:1).
Įvarčiai: 36 min. D.Kazlauskas; 68 min. ir 70 min. J.Bičkus; 73 min. NN; 90 min. NN (Riteriai); 41 min. G.Domkus (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas (46′ D.Španceris), G.Domkus, [žaidėjas peržiūroje], D.Padaigis (46′ J.Skuodas), V.Antužis (46′ G.Gumbaravičius), T.Gvazdinskas (46′ P.Srėbalius), S.Rakauskas (46′ K.Urbaitis), N.Urba (46′ A.Šveistrys), K.Žebrauskas (46′ D.Norvilas), R.Vėževičius (46′ P.Lotužys), D.Zubauskas (46′ I.Venckus).

Dvikovoje su “Riteriais” “Banga” išbandė peržiūroje esančius G.Domkų, K.Žebrauską, G.Gumbaravičių, T.Gvazdinską ir vidurio gynėją iš Ukrainos. Į Marijampolę nevyko apsirgę E.Bračkus ir J.Kasparavičius.
Pirmajame kėlinyje komandos apsikeitė įvarčiais – kėliniui persiritus į antrą pusę vilniečiams pavyko išsiveržti į priekį, tačiau 41 minutę G.Domkus išlygino rezultatą.
Antrajame kėlinyje “Banga” atliko devynis keitimus ir vilniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Turėtą persvarą “Riteriai” pavertė įvarčiais.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione vasario 1 dieną 12 valandą su Telšių “Džiugu”.