“Banga” laimėjo kelialapį į A lygą

Šeštadienį Klaipėdoje “Banga” 2:2 sužaidė su “Palanga” ir iškovojo teisę 2020 metais žaisti A lygoje.

Palanga (Palanga) – Banga (Gargždai) 2:2 (0:1).
Įvarčiai: 66 min. S.Mošnikov, 75 min. J.Jurjevic (Palanga); 45 min. ir 90+3 min. J.Bičkus (Banga).
Įspėjimai: 46 min. M.Guyganov, 51 min. A.Kirilins, 60 min. A.F.Torres, 90+3 min. S.Mošnikov (Palanga); 33 min. D.Zubauskas, 43 min. E.Bračkus, 90+3 min. D.Španceris, 90+3 min. J.Bičkus (Banga).
“Bangos” sudėtis: D.Španceris, V.Antužis, E.Bračkus, D.Padaigis, V.Pocevičius, R.Matos da Silva, D.Norvilas, K.Urbaitis, D.Lukošius (67′ I.Venckus), V.Magdušauskas (26′ J.Bičkus), D.Zubauskas (64′ K.Gnedojus). Atsargoje liko: J.Virvilas, P.Lotužys, J.Skuodas, A.Šveistrys.

“Banga” aktyviai pradėjo rungtynes ir jau pačioje kėlinio pradžioje D.Zubauskas turėjo dvi galimybes pasiųsti varžovus į nokdauną. Deja, vieną kartą gargždiškiui nepavyko pataikyti į vartus, o kitame epizode palangiškius išgelbėjo vartininkas.
Ilgą laiką vyko atkakli kova aikštės viduryje, o pavojingomis atakomis komandos apsikeitė besibaigiant kėliniui. 44 minutę “Bangos” vartininkas D.Španceris perkėlė per vartus į viršutinį vartų kampą skriejantį kamuolį. 45 minutę po D.Lukošiaus perdavimo prieš vartininką išbėgo J.Bičkus ir užtikrintu smūgiu į apatinį vartų kampą išvedė “Bangą” į priekį – 1:0. Dar po minutės vėl teko padirbėti D.Španceriui, atrėmusiam pavojingą tolimą smūgį.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo “Palanga” – buvo ir tokių atakų, kai “Bangai” šypsojosi fortūna. Visgi 66 minutę palangiškiams pavyko pralaužti mūsų gynybą – S.Mošnikov baudos smūgiu iš kairiojo krašto išlygino rezultatą – 1:1. 75 minutę po J.Jurjevic tolimo smūgio į apatinį vartų kampą “Banga” atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 1:2. Kadangi palangiškiams reikėjo dar bent dviejų įvarčių, tai “Bangai” teko gerokai paplušėti gynyboje, vis bandant užklupti varžovus pavojingomis kontratakomis. Viena iš tokių kontratakų pavyko – jau per teisėjo pridėtą laiką K.Urbaitis link varžovų vartų pasiuntė J.Bičkų, kuris suklaidino gynėją ir pasiuntė kamuolį į “Palangos” vartus – 2:2.
Rungtynių santrauka – ČIA.
Tomo Tamošausko komentaras – ČIA.
“Banga” laimėjo dviejų rungtynių seriją (2:0 ir 2:2) ir iškovojo teisę kitame sezone žaisti A lygoje.