#kaslaimės
Sekmadienį – akistata su “Palanga”

Sekmadienį 13 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su septintąją vietą A lygoje užėmusia “Palanga”.

Šiomis rungtynėmis pradedama kova dėl kelialapio į A lygą. Antrasis susitikimas lapkričio 9 dieną (šeštadienį) 13 valandą vyks Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje.
Skirtingose lygose žaidusios komandos šiemet jau buvo susitikusios oficialiose rungtynėse – rugsėjo 18 dieną Gargžduose vykusiame Taurės pusfinalyje “Banga” po atkaklios kovos 2:0 palaužė palangiškius (įvarčius pelnė K.Gnedojus ir D.Zubauskas).
Po tos dvikovos “Banga” sužaidė 7 rungtynes, per kurias du kartus šventė pergales, tris kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus (vienas iš jų – Taurės finale prieš “Sūduvą”). “Palangos” sąskaitoje – penki susitikimai, per kuriuos iškovota viena pergalė ir patirti keturi pralaimėjimai. Vienintelę pergalę (1:0) palangiškiai pasiekė paskutiniojo turo dvikovoje su šeštoje vietoje likusiu “Atlantu”. Beje, tai buvo vienintelė “Palangos” pergalė per visus devynis susitikimus, kuriuos kurorto atstovai antroje sezono pusėje sužaidė A lygoje (dar dvi pergalės buvo įskaitytos neįvykusiose rungtynėse su “Stumbru”).
Būtent prieš antrąją sezono pusę “Palangos” sudėtis pasikeitė neatpažįstamai. Iš tų, kuriems teko žengti į aikštę pirmoje sezono puseje, liko tik estas S.Mošnikov ir Ispanijos pilietybę turintis Y.N’Goran bei keli jauni palangiškiai. Iš atvykusių liepos mėnesį galima išskirti daugiausią laiko aikštėje praleidžiančius lietuvius A.Tručinską (gimęs 1994), vartininką M.Paukštę (1994) ir K.Gusočenką (1989) bei pulką legionierių – ukrainiečius M.Guyganov (1994) ir A.Uakovlev (1989), latvius A.Kirilins (1995) ir V.Kuzmins (1996), kroatą J.Jurjevic (1994), baltarusį S.Rusak (1993), gruziną G.Diakvnishvili (1987) ir Portugalijos pilietybe turintį A.Lebre (1997).
Komandai vadovauja Algimantas Briaunys.
*
“Bangai” sekmadienio dvikovoje negalės padėti J.Bičkus ir V.Magdušauskas, tačiau pasirengę grįžti į aikštę ilgesnį laiką nežaidę K.Gnedojus ir N.Urba bei smulkesnių traumų kamuoti V.Antužis ir D.Zubauskas.