#kaslaimės
Paskutinis turas: lemiama dvikova su “Dainava”

Sekmadienį 13 valandą Alytuje “Banga” susitiks su vietos “Dainava”.

“Bangos” ir “Dainavos” dvikovoje bus žaidžiamas žaidimas “viskas arba nieko”. Ta komanda, kuri laimės, užims antrąją vietą, o pralaimėjusi greičiausiai liks ketvirta. “Bangai” sidabro medaliams pakanka ir lygiųjų, tačiau jei gargždiškiai pralaimėtų ir “Dainava”, “Vytis” ir “Banga” surinktų po 55 taškus, komandos išsirikiuotų būtent šia seka. Pralaimėjimo atveju medalius “Bangai” dar galėtų padovanoti “Šiaulių” ekipa, sustabdžiusi įsibėgėjusį “Vytį” (“Vyčio” ir “Šiaulių” susitikimas tuo pat metu vyks Vilniuje).
Prieš kurį laiką atrodė, kad “Dainava” jau praradusi bet kokias galimybes pakilti į prizininkų gretas, tačiau nesėkmingas “Bangos” ir “Nevėžio” žaidimas atgaivino dzūkų viltis. Pati “Dainava”, sezono metu patyrusi ne viena nesėkmingą periodą, po to, kai rugsėjo mėnesį nusileido “Minijai” (1:2) ir “Džiugui” (0:1), iškovojo penkias pergales iš eilės. Jonavoje alytiškiai po paskutinę minutę pelnyto įvarčio 3:2 įveikė “Jonavą”, Vilniuje jau per teisėjo pridėtą laiką 2:1 palaužė “Žalgirį B”, o vėliau namie 2:1 įveikė “Riterius B” ir 3:1 “Kupiškį”. Praėjusį sekmadienį “Dainava” Kėdainiuose laimėjo labai svarbų susitikimą su “Nevėžiu” – trimis įvarčiais antrajame kėlinyje pasiuntusi varžovus į nokautą.
Pirmojo rato susitikime Gargžduose “Banga” nusileido varžovams 0:1.
*
“Bangai” Alytuje teks verstis be diskvalifikuoto (dėl keturių geltonų kortelių) Vaido Magdušausko ir traumuotų K.Gnedojaus ir N.Urbos.