Užtikrinta pergalė

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 5:1 įveikė “Kupiškį”.

Banga (Gargždai) – Kupiškis (Kupiškis) 5:1 (2:1).
Įvarčiai: 6 min. R.Matos da Silva, 35 min. D.Zubauskas, 67 min. I.Venckus, 74 min. J.Bičkus, 80 min. A.Bačanskis (Banga); 21 min. Y.Koike (Kupiškis).
Įspėjimai: 29 min. A.Bačanskis, 57 min. V.Magdušauskas (Banga); 12 min. P.Baronas, 29 min. Y.Koike, 81 min. I.Pūžė (Kupiškis).
“Bangos” sudėtis: T.Norbutas, V.Pocevičius (83′ P.Lotužys), E.Bračkus, D.Padaigis, A.Bačanskis, V.Magdušauskas, D.Norvilas (80′ J.Skuodas), K.Urbaitis (79′ G.Kruša), D.Lukošius, R.Matos da Silva (54′ I.Venckus), D.Zubauskas (68′ J.Bičkus). Atsargoje liko: D.Španceris, A.Šveistrys.

“Banga” aktyviai pradėjo dvikovą ir jau 6 minutę po puikaus K.Urbaičio perdavimo R.Matos da Silva iššoko prieš vartininką ir jį įveikė – 1:0. Po kelių minučių jau pats K.Urbaitis baudos smūgiu iš 17 metrų patikrino “Kupiškio” vartų sargo budrumą, o netrukus D.Lukošius galva iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.
Atlaikę gargždiškių atakų bangas svečiai 21 minutę surengė kontrataką, kurios metu Y.Koike kairiajame krašte iš labai aštraus kampo pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.
“Bangai” susigrąžinti persvarą pavyko dar pirmajame kėlinyje. 35 minutę V.Magdušauskas aštriu perdavimu pasiuntė prieš varžovų vartininką D.Zubauską. “Bangos” puolėjas įveikė “Kupiškio” vartų sargą ir nukreipė kamuolį į tuščius vartus – 2:1.
Svečiai aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį, tačiau “Banga” atlaikė spaudimą ir netrukus pradėjo bausti varžovus už klaidas gynyboje. 67 minutę V.Magdušauskas pasiuntė kamuolį D.Zubauskui, o šis dar toliau I.Venckui. Jaunajam “Bangos” saugui beliko iš arti nukreipti kamuolį į tinklą – 3:1. 74 minutę dar vienas V.Magdušausko perdavimas baigėsi J.Bičkaus įvarčiu – 4:1, o 80 minutę V.Magdušausko perdavimą “uždarė” A.Bačanskis – 5:1.
Per paskutines dešimt minučių “Banga” neišnaudojo dar keletos gerų progų.
Kitas rungtynes “Banga” žais Alytuje spalio 27 dieną 13 valandą su vietos “Dainava”.