#kaslaimės
29 turas: akistata su “Kupiškiu”

Šeštadienį 15 valandą Gargždų miesto stadione “Banga” susitiks su “Kupiškiu”.

Įveikę Mažeikių “Atmosferą” gargždiškiai savo užduotį, siekiant antrosios vietos, supaprastino iki 4 taškų per dvejas rungtynes.
Į Gargždus atvykstantis “Kupiškis” – pavojingas varžovas. Kupiškėnams yra pavykę sustabdyti ir “Džiugą”, ir “Dainavą”, ir “Jonavą”. Tiesa, pastaruoju metu “Kupiškio” komanda dažniausiai palieka aikštę tuščiomis rankomis. Paskutinės pergalės pasiektos dar rugpjūčio mėnesį, kai vienas po kito įveikti visi trys I lygos autsaideriai. Nuo rugpjūčio 30 dienos per šešis susitikimus “Kupiškiui” pavyko iškovoti tik tašką (lygiosios su “Hegelmann Litauen”). Kiti penki susitikimai pralaimėti, tačiau kai kurie tik po atkaklios kovos. Praėjusį sekmadienį Alytuje dvikovoje su “Dainava” “Kupiškis” ilgai priešinosi alytiškiams, o du įvarčius praleido tik besibaigiant rungtynės, kai iš aikštės už nesportišką veiksmą buvo pašalintas vienas iš komandos lyderių D.Paulauskas.
“Kupiškis” yra vienintelė I lygos komanda, kurioje daugiau laiko aikštėje praleidžia legionieriai. Iš jų didžiausias krūvis tenka trims latviams – vartininkui G.Sopots (gimęs 1996), V.Grigjans (1987), S.Pihockis (1988) – japonui Y.Koike (1995) ir iš Dramblio Kaulo Kranto kilusiam M.C.S.Bahi (1998). Nemažai laiko aikštėje praleidžia ir tik vasarą prisijungęs patyręs latvis A.Perepļotkins (1984) ir po pusmečio pertraukos sugrįžęs brazilas V.H.D.Reis (1993). Iš lietuvių, be minėto, bet su “Banga” nežaisiančio D.Paulausko (1987), galima išskirti E.Stankevičių (1990), I.Pūžę (1990) ir vasarą iš “Panevėžio” atvykusį E.Tamulevičių (1994).
Varžovų vartams pavojingiausi E.Stankevičius, pelnęs jau 12 įvarčių, ir 6 kartus pasižymėjęs Y.Koike.
Pirmojo rato dvikovą Kupiškyje tik po atkaklios kovos 1:0 laimėjo “Banga”. Vienintelį įvartį pelnė D.Zubauskas.
*
“Bangos” gretose šiose rungtynėse tikrai nepamatysime traumuoto K.Gnedojaus ir iki sezono pabaigos iškritusio N.Urbos. Abejonių kyla dėl V.Antužio ir D.Lukošiaus galimybių išbėgti į aikštę.