Mažeikiškiai įveikti

Trečiadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 4:0 nugalėjo Mažeikių “Atmosferą”.

Banga (Gargždai) – Mažeikiai (Mažeikiai) 4:0 (3:0).
Įvarčiai: 3 min. ir 43 min. (iš 11m) D.Zubauskas, 35 min. K.Urbaitis, 74 min. J.Bičkus (Banga).
61 min. J.Bičkus (Banga) neįmušė 11 m baudinio.
Įspėjimai: 26 min. D.Lukošius, 53 min. J.Bičkus (Banga); 21 min. E.Razulis, 59 min. K.Gricius (Atmosfera).
Pašalinimas: 77 min. (už antrą geltoną) K.Gricius (Atmosfera).
“Bangos” sudėtis: T.Norbutas, V.Antužis, E.Bračkus, D.Padaigis, V.Pocevičius, V.Magdušauskas (76′ P.Lotužys), D.Norvilas, K.Urbaitis (69′ J.Skuodas), D.Lukošius (45+1′ A.Bačanskis), R.Matos da Silva (62′ I.Venckus), D.Zubauskas (46′ J.Bičkus). Atsargoje liko: D.Španceris, G.Kruša.

“Bangai” jau pačioje dvikovos pradžioje pavyko pralaužti varžovų gynybą. Po V.Pocevičiaus perdavimo iš kairiojo krašto D.Lukošius atmetė kamuolį D.Zubauskui, kuris tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą įveikė “Atmosferos” vartininką – 1:0.
Antrojo įvarčio teko palaukti pusvalandį, per kurį puikių galimybių neišnaudojo E.Bračkus ir D.Lukošius. Nerezultatyvių atakų seriją nutraukė K.Urbaitis, įžaidęs kampinį su D.Norvilu ir po to gražiu smūgiu pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą – 2:0.
Pačioje kėlinio pabaigoje svečių gynybą dar sykį sugriuvo – mažeikiškiai neleistinai savo baudos aikštelėje sustabdė D.Lukošių. Teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo D.Zubauskas – 3:0.
Antrajame kėlinyje “Banga” tęsė svečių vartų atakas. Kurį laiką “Atmosferos” gynėjai ir vartininkas atlaikė gargždiškių spaudimą, tačiau 61 minutę po D.Magdušausko perdavimo prieš vartininką atsidūrusį J.Bičkų nugriovė svečių gynėjas. Skirtą vienuolikos metrų baudinį ėmėsi realizuoti pats nukentėjusysis. Deja, J.Bičkaus smūgį “Atmosferos” vartų sargas atrėmė. “Bangos” puolėjas reabilitavosi 74 minutę, kai po tikslaus I.Venckaus perdavimo išbėgo vienas prieš “Atmosferos” vartininką ir permetęs kamuolį per jį padidino persvarą iki 4:0.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione šeštadienį, spalio 19 dieną, 15 valandą su “Kupiškiu”.