Rezultatyvios lygiosios

Penktadienį Gargždų miesto stadione “Banga” sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kėdainių “Nevėžiu”.

Banga (Gargždai) – Nevėžis (Kėdainiai) 2:2 (1:0).
Įvarčiai: 26 min. K.Urbaitis, 90+3 min. D.Padaigis (Banga); 56 min. (iš 11 m) E.Kugys, 80 min. A.Gėgžna (Nevėžis).
83 min. R.Matos da Silva (Banga) neįmušė 11 metrų baudinio
Įspėjimai: 55 min. V.Pocevičius (Banga), 81 min. A.Gėgžna (Nevėžis).
Pašalinimas: 90 min. (antra geltona) A.Gėgžna (Nevėžis).
“Bangos” sudėtis: T.Norbutas, V.Antužis, E.Bračkus, K.Gnedojus, D.Padaigis, V.Pocevičius, D.Norvilas (46′ G.Kruša), K.Urbaitis, D.Lukošius (84′ A.Bačanskis), J.Bičkus (73′ P.Lotužys), R.Matos da Silva. Atsargoje liko: D.Španceris, M.Petrikas, J.Skuodas.

Aktyviai dvikovą pradėję svečiai jau 9 minutę turėjo gerą galimybę pasižymėti. Laimei, į baudos aikštelę įsiveržusio M.Vasiliausko smūgį atrėmė T.Norbutas.
“Banga” bandė užklupti jauną kėdainiečių vartininką tolimais smūgiais, tačiau R.Granauskas šiuos bandymus atrėmė. Tiesa, 26 minutę K.Urbaičio smūgio iš gana aštraus kampo svečių vartų sargui sulaikyti nepavyko – 1:0. Netrukus D.Lukošius iš baudos aikštelės dar sykį patikrino R.Granausko budrumą, tačiau šįkart vartininkas sužaidė užtikrintai.
Besibaigiant kėliniui dar vieną galimybę susikūrė ir “Nevėžis” – A.Gėgžnos smūgį iš baudos aikštelės atrėmė T.Norbutas.
Antrajame kėlinyje pirmieji realią galimybę turėjo gargždiškiai – 53 minutę po V.Pocevičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto K.Urbaitis smūgiu galva pasiuntė kamuolį greta virpsto. Po poros minučių įtampa jau kilo prie “Bangos” vartų. V.Pocevičiaus kontaktą su varžovu mūsų baudos aikštelėje rungtynių teisėjas įvertino kaip pražangą ir skyrė vienuolikos metrų baudinį į “Bangos” vartus. Suteikta galimybe šaltakraujiškai pasinaudojo E.Kugys – 1:1.
75 minutę kėdainiečiai atrado spragą “Bangos” gynyboje, tačiau A.Gėgžna iš baudos aikštelės smūgiavo greta vartų. Dar po penkių minučių svečių puolėjas nebuvo toks gailestingas – po klaidos gynyboje kėdainietis iššoko prieš T.Norbutą ir pasiuntė kamuolį į tinklą – 1:2.
Jau po trijų minučių “Banga” turėjo galimybę atstatyti pusiausvyrą. Už pražangą prieš K.Gnedojų rungtynių teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į “Nevėžio” vartus. Deja, R.Matos da Silva smūgiuotą kamuolį sugavo svečių vartininkas R.Granauskas.
Besibaigiant rungtynėms “Banga” užgulė svečių vartus ir susikūrė net keletą gerų galimybių, tačiau jų neišnaudojo. Visgi per teisėjo kompensuotą laiką D.Padaigis galingu tolimu smūgiu įveikė R.Granauską – 2:2.
Kitas rungtynes “Banga” žais Jonavoje spalio 12 dieną 15 valanda su “Jonava”.