Taurė iškeliavo į Marijampolę

Sekmadienį Utenoje “Banga” LFF Taurės finale 0:4 pralaimėjo Marijampolės “Sūduvai”

Sūduva (Marijampolė) – Banga (Gargždai) 4:0 (1:0).
Įvarčiai: 21 min. J.Tadic, 56 min. R.Oliveira, 89 min. ir 90+2 min. M.Topcagic (Sūduva).
Įspėjimai: 74 min. A.Švrljuga (Sūduva); 67 min. K.Urbaitis, 90+1 min. R.Matos da Silva (Banga).
Pašalinimas: 76 min. (antra geltona) A.Švrljuga (Sūduva).
“Bangos” sudėtis: T.Norbutas, V.Antužis (78′ D.Zubauskas), D.Padaigis, E.Bračkus, K.Gnedojus, V.Pocevičius, D.Norvilas (84′ P.Lotužys), K.Urbaitis, D.Lukošius, J.Bičkus (55′ G.Kruša), R.Matos da Silva. Atsargoje liko: D.Španceris, A.Bačanskis, J.Skuodas, I.Venckus.

Lietuvos čempionai Taurės finale įrodė savo pranašumą. Jei pirmajame kėlinyje marijampoliečiams pavyko tik kartą pasinaudoti nesuderintu “Bangos” žaidimu gynyboje, tai antrajame kėlinyje “Sūduva” mūsų komandą nubaudė dar tris kartus. “Banga” taip pat turėjo savų galimybių, tačiau jos liko neišnaudotos.
Rungtynių santraukažr. ČIA.
Tomo Tamošausko komentarasžr. ČIA.
Kitas rungtynes “Banga” žais Gargždų miesto stadione penktadienį, spalio 4 dieną, 18:30 su Kėdainių “Nevėžiu”.