#kaslaimės
22 turas: kelionė į Kauną

Šeštadienį Kaune “Banga” pratęs I lygos kovas – 14 valandą NFA aikštėje susitiks su “Hegelmann Litauen”.

Gegužės mėnesį Gargžduose vykusią pirmąją tarpusavio dvikovą 2:0 laimėjo “Banga”. Nuo to susitikimo kiek pasikeitė kauniečių sudėtis. “Hegelmann Litauen” atsisveikino su A lygoje rungtyniaujančių Vilniaus “Riterių” pasiūlymą priėmusiu pagrindiniu vartininku T.Simaičiu ir į “Jonavą” perėjusiu L.Pangoniu. Atsiradusias spragas užpildė iš Jonavos į Kauną persikėlęs jaunas vartininkas M.Daškus (gimęs 1999 metais), iš subyrėjusio “Stumbro” atėjęs legionierius iš Kazachstano D.Slambekov (1997) bei po petraukos į Lietuvos klubus grįžęs G.Zagurskas (1992). Be šių trijų naujokų nuolat pagrindinėje komandoje runtyniauja komandos senbuviai – A.Bareikis (1996), B.Olencevičius (1995), D.Stradalovas (1987) ir M.Zaleckis (1996) – ir jaunimas – A.Levonauskas (2001), L.Odincovas (2000) ir M.Rusys (1999).
Po vasaros pertraukos kauniečiai nelengvai renka taškus. Per pridėtą laiką įmušus įvarčius išvykose lygiosiomis sužaista (abu kartus – 1:1) su “Šiauliais” ir “Džiugu”, kiek lengviau buvo namie su “Atmosfera” (5:2), tačiau paskutiniai du susitikimai pralaimėti vienodu rezultatu 0:3 – Alytuje teko pripažinti “Dainavos” pranašumą, o namie – “Vyčio”.
*
“Bangai” dėl surinktų geltonų kortelių negalės padėti N.Urba. Po traumų ir ligų atsigaunantys D.Zubauskas ir V.Magdušauskas jau treniruojasi su komanda, tačiau aikštėje jų greičiausiai dar nepamatysime.
Taip pat “Banga” atsisveikino su į Kauną studijuoti išvykstančiu GENARU SAMSONIK. Linkime sėkmės studijose ir futbolo aikštėje bei tikimės dar išvysti su “Bangos” marškinėliais!