Šeštadienį Vilniuje “Banga” 3:0 nugalėjo “Žalgirį B”.

Žalgiris B (Vilnius) – Banga (Gargždai) 0:3 (0:2).
Įvarčiai: 16 min. V.Pocevičius, 19 min. D.Lukošius, 74 min. P.Lotužys (Banga).
Įspėjimai: 68 min. A.Ankundinovas, 90 min. G.Makauskas (Žalgiris B); 8 min. N.Urba, 78 min. V.Antužis (Banga).
“Bangos” sudėtis: T.Norbutas, V.Antužis, K.Gnedojus, E.Bračkus, V.Pocevičius, A.Bačanskis (75′ I.Venckus), J.Skuodas (63′ P.Lotužys), G.Kruša, D.Lukošius (80′ M.Petrikas), N.Urba (86′ A.Šveistrys), R.Matos da Silva. Atsargoje liko: D.Španceris, D.Norvilas.

Abipusėmis klaidomis prasidėjusioje dvikovoje greičiau žaidimą suderino “Banga”. Jau 15 minutę po D.Lukošiaus perdavimo V.Pocevičius išbėgo prieš vartininką ir šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus. Dar po keturių minučių atakos smaigalyje atidūrė jau pats D.Lukošius ir taip pat užtikrintai įveikė žalgiriečių vartų sargą.
Įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau po šeimininkų legionieriaus H.Videmont perdavimo M.Mikulėnas iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį greta vartų.
Antrajame kėlinyje pavojingų epizodų prie abiejų komandų vartų nepadaugėjo. Kėlinio viduryje meistriškumą pademonstravo T.Norbutas, atrėmęs šeimininkų bandymą iš baudos aikštelės. Tuo tarpu “Žalgirio B” vartininkui pasisekė mažiau – 74 minutę po D.Lukošiaus perdavimo iš dešiniojo krašto P.Lotužys tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą įtvirtino “Bangos” pergalę.
Kitas rungtynes “Banga” žais jau antradienį, rugpjūčio 27, 18:30. LFF Taurės ketvirtfinalio dvikovoje Gargždų miesto stadione mūsų komanda susigrums su A lygoje rungtyniaujančiu Kauno “Žalgiriu”.