#kaslaimės
21 turas: dvikova su jaunaisiais žalgiriečiais

Šeštadienį 16 valandą Vilniuje “Banga” susitiks su “Žalgiriu B”.

Kaip būna su dublerių ekipomis, taip ir su “Žalgiriu B”, ne visada galima nuspėti, su kokio pajėgumo komanda teks susitikti. Šiemet dublerių gretose galima buvo išvysti ir keletą “Žalgirio” pagrindinės sudėties žaidėjų (tarp jų ir tris legionierius). Tiesa, pastaruoju metu jaunieji žalgiriečiai labai retai sulaukia pagalbos iš vyresnių kolegų. Galbūt todėl ir taškus sekasi kaupti kur kas sunkiau nei pirmoje sezono pusėje. Paskutinę pergalę “Žalgiris B” pasiekė birželio 12 dieną, kai 5:2 įveikė “Vytį”. Vėliau sužaistose aštuoneriose rungtynėse iškovotas tik taškas (3:3 su “Riteriais B” rugpjūčio 13 dieną). Kiti trys po vasaros pertraukos žaisti susitikimai pralaimėti – 0:4 prieš “Miniją”, 0:2 prieš “Kupiškį” ir 1:4 prieš “Šiaulius”.
“Žalgirio B” lyderiai – D.Linauskas (gimęs 1999), A.Ankundinovas (2000), M.Jokubauskas (2001), M.Mikulėnas (2002), G.Ralys (2001), N.Stankevičius (2002). Rezultatyviausias – 5 įvarčius pelnęs D.Linauskas. Tiek pat įvarčių I lygoje įmušė ir S.Urbys, tačiau jis jau atstovauja Kauno “Žalgiriui”. M.Mikulėno sąskaitoje 4 tikslūs smūgiai.
Pirmojo rato dvikovoje Gargžduose “Banga” turėjo akvaizdų pranašumą ir antrojo kėlinio viduryje pirmavo 3:0, tačiau suklydo du kartus, o žalgiriečiai tas klaidas išnaudojo. Atsiradusią įtampą išsklaidė tik įspūdingas J.Skuodo įvartis iš 35 metrų bei I.Venckaus tikslus smūgis besibaigiant rungtynių laikui – 5:2.
*
“Bangai” šiose rungtynėse teks verstis be diskvalifikuotų (už ketvirtąsias geltonas korteles) D.Padaigio ir K.Urbaičio. Dėl ligų ir traumų negalės padėti K.Smilingis, D.Zubauskas ir V.Magdušauskas.