#kaslaimės
Šeštadienį “Banga B” pradės II lygos antrąjį ratą

Nuo birželio 26 dienos be varžybinės veiklos likę „Bangos“ jaunieji futbolininkai intensyviai ruošiasi antrai pirmenybių daliai.
Balandžio pabaigoje prasidėjusiose II lygos Vakarų regiono pirmenybėse dalyvauja 10 komandų (net 4 jų yra dublerinės – „Bangos“, „Džiugo“, „Atlanto“ ir „Palangos“). Įpusėjus čempionatui „Banga B“ su 15 taškų dalijasi 4-6 vietas. Gargždiškiai ne tik įveikė 4 turnyrinės lentelės apačioje esančias komandas: „Palangą B“ (4:3), „Kražantę“ (4:2), „Saned“ (7:2) ir „Atlantą B“ (4:1), bet ir sėkmingai rungtyniaujančią bei dėl prizinės vietos kovojnačią „Šilutę“ (4:1). Skirtingai „Bangos“ jaunimui sėkėsi rungtyniauti prieš pirmenybėse pirmaujančias ekipas. Be pralaimėjimų žengiantiems „Radviliškio“ futbolininkams namie nusileista 1:2, bet išvykos rungtynėse prieš „Babrungą“ ir „Akmenės Cementą“ patirti skaudūs pralaimėjimai (0:5 ir 0:6).
Šiame sezone „Banga B“ gretose rungtyniavo 26 futbolininkai. Daugiausiai laiko aikštėje praleido septyniolikmečiai Armandas Šveistrys (810 minučių) ir Pijus Srėbalius (797 minutės) bei metais vyresnis Ignas Venckus (731 minutė). Vyriausio komandos žaidėjo Manto Luko (21 metai) indėlis – 716 minutės, o jauniausias Karolis Toleikis (15 metų) spėjo sužaisti 127 minutes.
Ruošiantis antrajai sezono daliai „Banga B“ liepos 30 dieną tik po atkaklios kovos 3:4 nusileido „A“ lygos komandai iš Palangos.
II lygos Vakarų regiono antrojo rato varžybas „Banga B“ pradės rugpjūčio 10 dieną 15 valandą Žagarėje prieš „Saned“ vienuoliktuką.