#kaslaimės
16 turas: antrojo rato pradžia Pakruojyje

Šeštadienį 14 valandą Pakruojyje “Banga” žais su “Pakruoju”.

Pirmąją dvikovą, kovo 23 dieną vykusią Gargžduose, po atkaklios kovos 1:0 laimėjo “Banga”. Pergalingą įvartį A.Bačanskis pelnė tik 86 minutę.
Po šių rungtynių komandų žaidimo trajektorijos ženkliai išsiskyrė. Jei “Banga” dažniausiai skindavo pergales ir tik du kartus patyrė pralaimėjimus, tai “Pakruojis” per 15 susitikimų šventė tik tris pergales. Po tris taškus iškovota dvikovose su “Kupiškiu” (3:2), “Atmosfera” (2:0) ir “Žalgiriu B” (2:0). Dar keturis kartus “Pakruojo” ekipai pavyko sužaisti su varžovais lygiosiomis. Išskirti galima lygiąsias (abu kartus 1:1) su “Nevėžiu” ir “Šiauliais”.
Pastaruoju metu “Pakruojui” sunkiai sekasi stabdyti varžovų atakas. Paskutiniuose penkiuose susitikimuose patirti penki pralaimėjimai bendru santykiu 5:22. Trečiadienį “Pakruojis” du kartus pirmavo, tačiau galiausiai 2:3 nusileido “Vilniui”.
Lyginant su pirmojo rato susitikimu Pakruojo ekipoje įvyko du pasikeitimai – prisijungė įvairiose A lygos komandose žaidęs R.Gedminas (gimęs 1993) ir atsisveikinta su E.Jasaičiu (1990). Tradiciškai “Pakruojo” ekipos stuburas – patyrę lietuviai – A.Bagočius (1987), A.Renusas (1992), G.Zaborskis (1988) – ir legionieriai iš Rytų Europos – ukrainiečiai M.Pyrohov (1996), A.Muratov (1995), A.Fedorov (1998) ir rusas D.Litvinov (1995). Būtent legionieriai yra ir patys pavojingiausi – beveik pusę “Pakruojo” įvarčių pelnė M.Pyrohov ir D.Litvinov (atitinkamai – 5 ir 3 įvarčiai).
*
“Bangai” Pakruojyje nepadės ne tik ilgesnį laiką nežaidžiantys Š.Skulskis, K.Smilingis, G.Samsonik ir M.Petrikas, bet ir pastaruoju metu traumas patyrę V.Antužis ir D.Zubauskas.