#kaslaimės
Įspūdinga pergalė Mažeikiuose

Šeštadienį Mažeikiuose “Banga” 7:0 sutriuškino vietos “Atmosferą”.

Atmosfera (Mažeikiai) – Banga (Gargždai) 0:7 (0:5).
Įvarčiai: 3 min. D.Norvilas, 16 min. K.Gnedojus, 30 min. D.Lukošius, 34 min. Š.Skulskis, 36 min. A.Bačanskis, 53 min. V.Magdušauskas, 84 min. A.Šveistrys (Banga).
Įspėjimai: 58 min. M.Juodeikis (Atmosfera); 76 min. J.Skuodas (Banga).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Antužis, D.Padaigis, K.Gnedojus, V.Pocevičius, D.Lukošius, K.Urbaitis (46′ J.Skuodas), D.Norvilas (62′ G.Kruša), Š.Skulskis (62′ A.Šveistrys), A.Bačanskis (46′ V.Magdišauskas), D.Zubauskas (43′ P.Lotužys). Atsargoje liko: K.Smilingis, , J.Skuodas, N.Urba.

Mažeikiuose “Banga” jau 3 minutę sugriovė visus šeimininkų planus, kai D.Norvilas tolimu smūgiu užklupo šeimininkų vartininką. Antrą kartą mažeikiškiams kamuolį iš tinklo teko traukti 16 minutę, kai K.Urbaičio pakeltą kampinį smūgiu galva “uždarė” K.Gnedojus.
20 minutę tikriausiai vienintelius pavojingus epizodus prie “Bangos” vartų sukūrė aikštės šeimininkai. Pirmiausia I.Driomovui teko atremti tolimą mažeikiškių smūgį, o pakėlus kampinį šeimininkų žaidėjas iš arti smūgiavo greta vartų.
30 minutę D.Zubauskas perėmė kamuolį šeimininkų baudos aikštelės prieigose ir tiksliu perdavimu prieš šeimininkų vartininką pasiuntė D.Lukošių, kuris šaltakraujiškai permetė kamuolį per vartų sargą. Po keturių minučių šeimininkai antrą kartą suklydo baudos aikštelės prieigose ir Š.Skulskis smūgiu iš 16 metrų padidino “Bangos” persvarą iki keturių įvarčių. Nespėjo šeimininkai atsitokėti nuo tokios įvykių eigos, o A.Bačanskis po D.Zubausko perdavimo padidino persvarą iki 5:0.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje ne itin keitėsi. “Banga” ir toliau leido laiką arčiau šeimininkų vartų, o mažeikiškiai labai retai pasiekdavo gargždiškių baudos aikštelę.
Iš keletos turėtų progų “Banga” išnaudojo dvi. 53 minutę varžovų vartininką įveikė D.Magdušauskas, puikiu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntę kamuolį į tolimąjį apatinį vartų kampą, o 84 minutę aštrų V.Pocevičiaus perdavimą “uždarė” A.Šveistrys. Beje, abiems jauniesiems futbolininkams tai buvo pirmieji įvarčiai I lygoje, o A.Šveistriui tai apskritai buvo debiutas pagrindinės komandos sudėtyje.
Kitas rungtynes “Banga” žais Kėdainiuose šeštadienį, birželio 15 dieną, 13 valandą su “Nevėžiu”.