#kaslaimės
11 turas: kelionė į Mažeikius

Šeštadienį 17 valandą Mažeikiuose “Banga” susitiks su vietos “Atmosfera”.

Varžovai. Praėjusiais metais II lygoje trečiąją vietą užėmusiems mažeikiškiams I lyga yra pakankamai rimtas iššūkis. Per dešimt turų “Atmosferai” tik vieną kartą pavyko įsirašyti į sąskaitą iškart tris taškus, o ir ta vienintelė pergalė pasiekta be kovos – “Stumbras B” tiesiog nesugebėjo pasirengti rungtynėms.
Kiti trys taškai surinkti lygiosiomis. Beje, gana dramatiškomis aplinkybėmis. Iš Kretingos Mažeikių klubas tašką parsivežė po 84 minutę pelnyto įvarčio, namų dvikovoje su “Dainava” mažeikiškiams pavyko išplėšti lygiąsias paskutinėmis rungtynių akimirkomis, o akistatoje su “Šiauliais” paskutinėmis minutėmis buvo išleista pergalė iš rankų.
Pralaimėjimų statistikoje didesnė įvairovė – “Atmosfera” minimaliu skirtumu 1:2 nusileido “Žalgiriui B” ir “Hegelmann Litauen”, tačiau sunkiai stabdė “Pakruojo” (0:2), “Jonavos” (0:3), “Kupiškio” (0:3) ir “Džiugo” (0:6) atakas.
Tokius Mažeikių klubo rezultatus lemia ir gana jauna ekipos sudėtis – dauguma futbolininkų gimę 1998-2004 metais. Didesne patirtimi gali pasigirti tik žaidžiantis treneris Evaldas Razulis (gimęs 1986), kurio CV yra “Vėtros”, “Kauno”, “Atlanto” ir kelių užsienio klubų pavadinimai, ir Rokas Gecevičius (1997), žaidęs “Džiuge” ir “Palangoje”.
*
“Bangos” sudėtyje be ilgesniam laikui iškritusių G.Samsonik ir M.Petriko šįkart nebus ir E.Bračkaus. Visi kiti futbolininkai turėtų būti pasiruošę dvikovai.