Įveikti lygos debiutantai

Šeštadienį Gargždų miesto stadione “Banga” 2:0 nugalėjo Kauno “Hegelmann Litauen”.

Banga (Gargždai) – Hegelmann Litauen (Kaunas) 2:0 (1:0).
Įvarčiai: 22 ir 62 min. K.Urbaitis (Banga).
Įspėjimai: 38 min. D.Lukošius, 57 min. K.Gnedojus, 60 min. D.Zubauskas, 61 min. K.Urbaitis (Banga); 19 min. L.Odincovas, 21 min. D.Stulga, 70 min. B.Olencevičius, 82 min. A.Levonauskas (Hegelmann). Pašalinimas: 85 min. (antra geltona kortelė) B.Olencevičius (Hegelmann).
“Bangos” sudėtis: I.Driomovas, V.Pocevičius, D.Padaigis, E.Bračkus, N.Urba (86′ P.Srėbalius), D.Lukošius, K.Gnedojus, G.Kruša, K.Urbaitis (71′ D.Norvilas), A.Bačanskis, D.Zubauskas (78′ P.Lotužys). Atsargoje liko: K.Smilingis, J.Skuodas, A.Šveistrys, I.Venckus.

Nuo dvikovos pradžios iniciatyvą turėjo “Banga”. Tiesa, kuri laiką gargždiškiai rinkdavosi pernelyg sudėtingus atakų tęsinius ir didesnio pavojaus kauniečių vartų sargui T.Simaičiui nekėlė. Pirmąjį rimtą perspėjimą svečiai gavo 18 minutę, kai po G.Krušos baudos smūgio iš 25 metrų kamuolys atsimušė į skersinį. O jau po keturių minučių T.Simaičiui teko kamuolį traukti iš tinklo – kauniečiams bandant apsiginti nuo pavojingos atakos kamuolys atšoko K.Urbaičiui ir šis smūgiu iš 18 metrų užklupo “Hegelmann Litauen” vartininką – 1:0.
Besibaigiant pirmajam kėliniui “Banga” turėjo gerą galimybę padvigubinti persvarą, tačiau kairiuoju kraštu prieš svečių vartininką išbėgęs D.Lukošius nesugebėjo jo įveikti.
Antrajame kėlinyje svečiai pabandė perimti iniciatyvą, tačiau jų ūpą 62 minutę numušė K.Urbaitis, po D.Lukošiaus perdavimo antrą kartą nuginklavęs T.Simaitį – 2:0.
Įpusėjus kėliniui kauniečiai du kartus pavojingai grasino “Bangos” vartams. Pirmuoju atveju I.Driomovas laimėjo akistatą su B.Olencevičiumi, o antruoju atveju gargždiškiams nusišypsojo sėkmė, kai po aštraus perdavimo iš dešiniojo krašto kaunietis M.Rusys nesugebėjo iš arti nukreipti kamuolio į vartus.
Rungtynių pabaigą “Bangai” palengvino patys svečiai – 85 minutę B.Olencevičius “užsidirbo” antrąją geltoną kortelę ir gargždiškiai įgijo kiekybinę persvarą.
Rungtynių įrašasFutboloTV Youtube paskyroje.
Tomo Tamošausko komentarasFutboloTV Youtube paskyroje.
Kitas rungtynes “Banga” žais gegužės 15 dieną 18:30 Kretingoje su “Minija”.